Керівництво Duplo, Ricoh, Esko щодо роботи в умовах коронавірусу

2020-03-26
Valia_Yevs Рассуждения о полиграфии 21

Чимало провідних виробників устаткування для поліграфії зробили відповідальні заяви щодо роботи в умовах коронавірусу. Зокрема директор Duplo з експорту Бруно Пікет заявив, що компанія робить кроки для продовження звичайної ділової діяльності.Компанія приділяє більше уваги організації конференц-зв’язку, телефонних і відеодзвінків. Незважаючи на невдалий день відкритих дверей London Calling, компанія вивела на ринок моделі DC-618, DSS-350 і PFI Blade B3.Перебуваючи в постійному діалозі з Duplo Japan, європейський офіс має в своєму розпорядженні досить обладнання та запасних частин для задоволення потреб клієнтів. Віце-президент Esko Едді Фадель звернувся зі зверненням до клієнтів компанії: «... Ми скасували всі не термінові відрядження, принаймні до кінця квітня. У країнах, де діють обмеження щодо поїздок, ми зробимо все можливе, щоб надати замовникам дистанційну підтримку, і впроваджуємо інструменти доповненої реальності для більш повної віддаленої підтримки.Клієнти в зонах з обмеженим доступом, у яких діє сервісний контракт на програмне забезпечення (Maintenance Contract), можуть скористатися додатковими тимчасовими ліцензіями на програмне забезпечення для настільних додатків, щоб їхні співробітники могли працювати з дому. Ці тимчасові ліцензії будуть оновлюватися щомісяця, поки триває криза з COVID-19». 28 січня 2019 року було створено групу з управління надзвичайними ситуаціями Ricoh по коронавірусу.Ricoh орієнтується на рівень небезпеки ситуації в кожному регіоні, ґрунтуючись на заявах Всесвітньої організації охорони здоров’я (ВООЗ) та Міністерства охорони здоров’я, праці та соціального забезпечення Японії, а також стану інфікованості співробітників Ricoh та членів їхніх родин. Ricoh пожертвувала $1 млн через Шанхайське відділення Товариства Червоного Хреста Китаю на підтримку постраждалих від спалаху коронавірусу в китайській провінції Хубей.Компанія безоплатно надала багатофункціональні пристрої та копіювальну техніку для освітніх установ, в т.ч. для початкових і середніх шкіл в Китаї. Також Ricoh налагодила безкоштовне постачання витратних матеріалів клієнтам в постраждалій провінції.

Подробнее... 0


Реакція Heidelberg, Koenig & Bauer та Manroland Sheedfed на світову кризу

2020-03-26
Valia_Yevs Классическая печать 49

 Світова рецесія сприяла серйозним змінам в роботі провідних виробників офсетного обладнання.

Подробнее... 0


"Книжковий арсенал" змінює дати проведення у Києві

2020-03-26
Valia_Yevs Контакты 23

У зв’язку з надзвичайною ситуацією, що склалася в світі через поширення вірусу SARS-CoV-2, Мистецький арсенал змушений перенести Х Міжнародний фестиваль «Книжковий Арсенал» на пізніші дати наприкінці серпня 2020 року. Раніше Арсенал повідомляв про імовірні зміни, однак вірив, що вжиті державою заходи сприятимуть боротьбі з вірусом і уможливлять проведення культурних подій. Однак 25 березня уряд України продовжив карантин до 24 квітня.

Подробнее... 0


Univest Advertising Production встановила захисні екрани в одній з мереж супермаркетів

2020-03-26
Valia_Yevs Контакты 17

Акрилові екрани є механічним засобом захисту від поширення інфекції повітряно-крапельним шляхом, легко обробляються засобами для дезінфекції та не перешкоджають притоку повітря для комфортної роботи співробітника.

Подробнее... 0


Вітаємо FOC TUBA з рекордом!

2020-03-26
Valia_Yevs Контакты 19

Українська компанія FOC TUBA LTD (FT GROUP) встановила абсолютний рекорд з друку на машині HP Indigo 6800 за певний проміжок часу, зробивши за п'ять років 100 000 000 кліків.

Подробнее... 0


Український завод випускатиме біорозкладні пакети

2020-03-26
Valia_Yevs Контакты 12

Керівник дніпровського заводу «Новіс» Андрій Береза на прес-конференції в прес-центрі ІА «Міст-Дніпро» 12 лютого повідомив що компанія офіційно запустила виробництво біорозкладних пакетів типу «майка» та сміттєвих пакетів, які розкладаються за 90 днів.

Подробнее... 0


Labthink  для разных рынков

2020-03-20
Valia_Yevs Материалы 105

Лабораторное оборудование Labthink обеспечивает контроль физических свойств упаковочных материалов, предназначенных для использования на различных рынках: медицина, косметика, продукты питания, производство бумаги и полимеров.

Подробнее... 0


«Мегатрейд» активно розвиває дистрибуцію комплексних рішень для друку та післядрукарської обробки

2020-03-18
Valia_Yevs Маркетинг и менеджмент в полиграфии 172

У 2017 році компанія «Мегатрейд» увірвалася на ринок продажів цифрового друкарського обладнання, отримавши статус ексклюзивного представника Ricoh в Україні. Відтоді «Мегатрейд» успішно продає рішення свого ключового партнера для різних сегментів поліграфії: продуктивні системи друку, латексні принтери, обладнання для друку на тканині, інженерні системи, а також офісні БФП японського виробника.

Подробнее... 0


Звездный продукт Komori Impremia NS40

2020-03-17
agarkov Цифровая печать 87

Komori готовится к запуску Impremia NS40, печатной машины формата B1, в которой используется технология нанографической печати Landa. Машина дополнит ассортимент печатных машин компании, которые будут представлены на Drupa 2021.

Подробнее... 0