Друкарня-видавництво «ТВОРИ» працює у Вінниці вже понад 14 років. Це сучасне поліграфічне виробництво, яке пропонує повний спектр послуг: від книжкової та пакувальної продукції до брендованих матеріалів і сувенірів. У компанії можна замовити як поодинокі вироби преміум-класу, так і великі комерційні наклади.За словами директора Дмитра Корзуна, друкувати можуть всі, але цього сьогодні замало: клієнта ще треба здивувати, запропонувавши продукцію з «вау-ефектами». І таке бачення повністю співвідноситься з позицією ключового партнера видавництва-друкарні «ТВОРИ» компанії Konica Minolta: «Сьогодні в поліграфії вже замало просто забезпечити якість і швидкість за привабливою ціною. Важливо створювати унікальну, цінну для клієнта продукцію. І саме це відкриває нові можливості для зростання бізнесу».Завдяки інстальованій у травні Konica Minolta AccurioShine 3600 друкарня-видавництво «ТВОРИ» запропонувала замовникам продукцію, що відповідає найвищим вимогам сучасного ринку.
Компанія «Тотем» з Дніпра має унікальний бізнес. Компанія пропонує своїм клієнтам ЦДМ Ricoh та післядрукарське обладнання iEcho, Morgana, Plockmatic, Uchida тощо. І, крім того, сама надає послуги з друку та післядрукарської обробки продукції представникам друкарень і рекламних аґенцій. Після деякого періоду експлуатації в «Тотемі», де крім комерційних замовлень, на ЦДМ та післядрукарському устаткуванні виконуються численні тести, це устаткування знаходить нових власників.
Сучасні технології захисту паковання на друкарському етапі відкривають нові бізнес-моделі для поліграфічних компаній.
Останній час з Андрієм Лінявським, співвласником компанії «Мультилейбл», ми спілкувалися у 2020 році з нагоди придбання ЦДМ з друком у CMYK та додатковими кольорами (білий плюс прозорий), яка дала змогу вийти в сегмент цифрового друку етикетки. Це був «лайтовий» варіант входження у цей сегмент, адже вже тоді компанія розглядала можливість придбати рулонну ЦДМ Konica Minolta AccurioLabel або HP Indigo 6900. На заваді стала епідемія COVID, але відтерміноване бажання прид- бати рулонну ЦДМ для друку етикеток реалізувалося нарешті у 2025 році. За останні п’ять років в компанії відбулося чимало цікавого: диверсифікований характер діяльності та започаткування нових напрямів дали змогу пережити важкі часи та навіть створити імпульс для подальшого розвитку.
У травні 2025 року в друкарні «Поліграфічне підприємство «Фоліо Плюс» (м. Харків) була інстальована сучасна машина для лазерного висікання Model GE361L E-Line. Проєкт реалізовано завдяки співпраці з компанією «Юві Сістемс» за технічної підтримки італійського виробника Cartes Srl. Встановлення обладнання дозволило вирішити ключову виробничу проблему, пов’язану зі швидкістю висікання друкованої продукції, обробкою тиражів рулонної етикеткової продукції, виготовленої цифровим і флексографічним способом.
Друкарня «Вольф» розширює можливості друку преміальної поліграфії у цифровий спосіб
Seiko Epson Corporation («Epson») повідомила, що бренд Epson відсвяткував своє 50-річчя 12 червня 2025 року. Довговічність та успіх бренду Epson стали можливими завдяки підтримці клієнтів та лояльності до продуктів і послуг компанії. На честь 50-річчя Epson переглянула значення бренду та прагнуттиме дарувати сюрпризи та захоплення, які перевершують очікування клієнтів. Логотип 50-річчя Epson виражає вдячність усім та рішучість продовжувати бути брендом, якому довіряють у всьому світі.
Оскільки цифрова трансформація відкриває нові горизонти в дизайні та виробництві, можливості для інновацій у сфері розкішного паковання ще ніколи не були такими великими. Технології забезпечують точність, послідовність та масштабованість — це життєво важливі інструменти для втілення творчих задумів у життя. Але для преміальних міцних напоїв інновації ніколи не мають відбуватися за рахунок характеру.
Ми відзначаємо перетворення книги з повсякденного предмету на культурне надбання завдяки найвищій якості дизайну, паперу та вмісту. У виданні «The Good Book» зібрано погляди та думки людей, причетних до створення, поширення та зберігання книги: дизайнера, авторки, книголюбки, редакторки, видавців, друкаря, доглядача книжкової колекції. Об’єднує їх одне: відданість книжковій справі та розуміння, що якісна книга – це не лише зусилля цілого колективу її творців, але й розумний вибір матеріалу, щоб створити справді якісне видання, яке і взяти до рук приємно, й сприйматиметься воно як виріб мистецтва, й зберігатиметься довгі роки. «Щоб надихнути інших на створення подібних книг, ми описуємо, що потрібно для створення книги: взаємодія та любов до друкарства всіх дизайнерів, видавців, поліграфістів, книжкових ілюстраторів та авторів. І звичайно папір, який розкриває всі почуття та виготовлений у гармонії з природою», – зазначають автори «The Good Book». Третю публікацію (інтерв’ю з друкарем та доглядачем книжкової колекції) доповнюємо загальною інформацією про особливості друкарського та післядрукарського виробництва книжок і їхню залежність від вибору високоякісних паперів. Сподіваємося, ці матеріали стануть для вас натхненням для створення якісних книг. З паперами Munken Arctic Paper дбає про якість книг.
Вже півстоліття Arctic Paper Grycksbo, розташована в серці провінції Даларна, Швеція, виробляє G-Print. Цей чистоцелюлозний крейдований папір мав глобальний успіх після свого запуску в 1975 р., і наразі відомий як приклад преміального паперу.