Перша в Україні рекламна онлайн платформа Liderm.Pro створена у Львові

2020-08-05
Platforma Новые медиа 176

Нарешті рекламно-поліграфічний ринок дочекався цієї суперової новини!!! Раді презентувати новинку на рекламно-поліграфічному ринку України - першу іноваційну рекламну платформу https://liderm.pro/. Реєструйся прямо зараз та отримуй нових корпоративних клієнтів!

Подробнее... 0


Trioplast Nyborg инвестирует в машину Evo XG 8 LR

Блог компании УПГ, ООО 2020-07-30
UPG Оборудование 57

Международный производитель упаковки выбрал флексотехнику Koenig & Bauer для печати на полиэтилене.

Подробнее... 0


Дитячий форум-Фестиваль "Книгоманія" цьогоріч скасовано

2020-07-28
Valia_V Новые медиа 54

 Дитячий форум-Фестиваль «Книгоманія» в 2020 році не відбудеться, про що повідомляє офіційна facebook-сторінка "Форуму Видавців". 

Подробнее... 0


Третя AccurioLabel в Україні друкуватиме етикетки для крафтових виробників західного регіону

2020-07-27
Valia_V Цифровая печать 509

Ріббон Юа відреагувала на зростаючий попит на друк етикетки короткими накладами та стала власником третьої AccurioLabel в Україні. AccurioLabel 230 друкуватиме наліпки на замовлення крафтових виробників західного регіону.

Подробнее... 0


У Дніпрі було створено ГО «Кластер поліграфічної індустрії, видавництв та цифрових технологій «Print Promotion»

2020-07-24
agarkov Разное 600

23 липня 2020 року в Дніпропетровській обласній було підписано угоду про створення громадської організації «Кластер поліграфічної індустрії, видавництв та цифрових технологій «Print Promotion» (далі – Кластер). Ініціаторами та привілейованими членами Кластеру виявили бажання стати друкарні міста, а також єдиний на Дніпропетровщині заклад професійної освіти поліграфічного спрямування ДНЗ «МВПУПІТ». Також на нараді було затверджено структуру Кластеру та одноголосно обрано Головою Правління – Наталію Яценко (друкарня «Формат А+»). Перші Загальні збори членів Кластера відбудуться під час урочистостей відзначення 100 – річного ювілею від початку заснування освітньої діяльності ДНЗ «Міжрегіональне вище професійне училище з поліграфії та інформаційних технологій».

Подробнее... 0


27 Львівський міжнародний BookForum представляє офіційну айдентику та постер фестивалю

2020-07-21
Valia_V Новые медиа 67

«Загальна стилістика цьогорічного BookForum — це максимальна відкритість, комунікабельність та диджитальність. Замість звичних офлайн-івентів спостерігатимемо за фестивалем вдома, за допомогою гаджетів, що ми й намагалися втілити в оновленій айдентиці.

Подробнее... 0


XXIV міжнародний книжковий фестиваль «Зелена хвиля»у 2020 році проводиться в офлайн і в онлайн форматах

2020-07-17
Valia_V Контакты 94

Одеський фестиваль відбудеться в парку ім. Т. Г. Шевченка з 6 по 9 серпня. Відвідувачі зможуть потрапити на книжковий ярмарок, заходи на «Книжковій сцені» та побувати на Корнійчуковському фестивалі дитячої літератури. Також вібудеться форум «Українська книга на Одещині» від Одесько національно наукової бібліотеки. Офлайн-фестиваль підтримують Одеська обласна державна адміністрація та Одеська міська рада.

Подробнее... 0


drupa в 2021 році буде тривати з 20 до 28 квітня

2020-07-16
Valia_V Контакты 191

drupa, провідна галузева виставка друкарських технологій, вирішила скоротити тривалість роботи виставки з одинадцяти до дев'яти днів в 2021 році. Це було запроваджено у відповідь на побажання партнерської асоціації VDMA (Галузевої асоціації технологій друку та паперу) та багатьох учасників виставки, зацікавлених зробити презентації на галузевій виставці більш ефективними та цілеспрямовано сконцентрувати відвідувачів. Це також є реакцією на будь-які тривалі подорожі та обмеження.

Подробнее... 0


What are the latest techniques used for making packaging?

2020-07-15
harrywilson89 Цифровая печать 104

Like many other industries, the packaging industry has been modernized through many advancements in recent years. The packaging is a vast industry, and humankind has been spending billions of dollars on food packaging, especially. A rough estimate says we spent 60 percent of our packaging on food items. With the help of technology and research, humankind has been able to produce custom made packaging for each product according to its need. The main concern of packaging is to keep the product safe from any damages. Let’s have a look at little technological advancement in packaging:

Подробнее... 0


Логичный апгрейд

2020-07-14
agarkov Цифровая печать 267

В типографии SVM на смену поработавшей на славу Ricoh ProTM C7100X пришла более удобная и функциональная Ricoh ProTM C7200X

Подробнее... 0