Останніми роками почастішали випадки виявлення металевих часточок на поверхні зволожувальних валиків аркушевих офсетних машин. Це призвело до низки скарг і навіть судових позовів. Експерти Fogra вирішили дослідити цю проблему.
Більшості поліграфістів Валерій Кірєєв відомий як фахівець, що понад двадцять років успішно розвивав «Анкор» як дистрибуторську компанію та зробив значний внесок у створення першого в Україні виробництва металевої пружини та фурнітури для календарної продукції замкненого циклу.На піку розвитку компанії, за півроку до початку відкритої агресії росії, Валерій був змушений залишити улюблену справу через непереборні суперечки, що виникли з партнером щодо торговельної політики, адже переважна більшість виробленої продукції крім України, на той час експортувалася через білорусь до росії. Натомість Валерій прагнув зосередитися на експорті продукції до Європи як більш ємного ринку, а головне, він не бажав мати будь-які стосунки з росією.Останньою краплею стали наміри тодішнього партнера перенести виробництво пружини та фурнітури з України до білорусі, де власне і мешкає сьогоднішній власник компанії, на що Валерій категорично не зміг погодитися. І це зрештою призвело до розірвання стосунків, «після чого я, як інколи буває в бізнесі, залишився ні з чим... та для мене важливо – бути чесним з собою та іншими, не мати подвійнихстандартів заради вигоди, і розвивати власну країну», – згадує Валерій.
Фабрика Sappi в Граткорні має більш ніж 400-річну історію виробництва паперу у місці, яке розташоване на березі річки Мур у мальовничій частині Австрії, неподалік від другого міста країни Граца, який називають однією з «прихованих таємниць» країни.
Під девізом «Давайте святкувати» Siegwerk присвячує 2024 р. останнім 200 рокам еволюції компанії як родинного бізнесу з корінням у Зігбурзі (Німеччина), до провідного міжнародного виробника чорнил і покриттів.
10 лютого «Поліграфічний комбінат “Україна” з виготовлення цінних паперів» закупив витратні матеріали для друку документів у компанії Covesto International SA (Швейцарія) на 989 тис євро, що дорівнює 31,66 млн грн. Про це повідомляє ProZorro.
Світ стрімко змінюється, починаючи від автопрому та закінчуючи кінематографом. Щоб бути на висоті у будь-якій сфері, треба щодня тримати руку на пульсі, а найчастіше, працювати на випередження.
Давайте на минуту остановимся, чтобы осмотреться вокруг, по-настоящему взглянуть на то, что нас окружает. Мы еще раз убедимся, что большинство окружающих нас предметов изготовлены из пластика. Пластик – часть нашей жизни на Земле. Никто не будет отрицать, что именно пластик является одним из самых универсальных и востребованных материалов. Однако у пластмасс есть свои проблемы, особенно когда речь заходит об их взаимодействии с окружающей средой и человеком. Выброшенные пластмассовые отходы все чаще становятся проблемой в результате накопления в окружающей среде, оказывая неблагоприятное воздействие на дикую природу как среду обитания живых организмов. Загрязнение планеты пластиком чревато катастрофой, масштабы которой сложно просчитать. Одноразовые предметы обихода, пищевая упаковка, косметика, синтетическая одежда – как отказаться от удобств, к которым мы давно привыкли? Постепенно ограничения на пластик вводятся в десятках стран, но, по мнению экологов, этих мер недостаточно, чтобы предотвратить глобальное «захламление» . В среднем обычные пластиковые пакеты имеют срок службы всего 12 мин. до того, как их выбрасывают. Но для того, чтобы эти самые пакеты полностью разложились на безопасные компоненты в окружающей среде, могут потребоваться десятилетия или даже столетия.
Применение полимеров приобрело настолько широкий размах, что нельзя найти отрасль, где бы они не использовались – от детской игрушки до космического корабля. Расширились и требования к их возможностям. Но при этом полимерное сырье зачастую не обладает сразу всеми требуемыми характеристиками. Различные модифицирующие добавки Budín Akarca придают полимерам необходимые свойства.