Інсталяція ниткозшивної машини в Білорусі

2020-05-29
Инсталляции

У травні АТ «Київполіграфмаш» здійснив поставку ниткозшивної напівавтоматичної машини "БНШ-6" до Білорусі, на старовинне мозирське поліграфічне підприємство "Колор". Це - спрощений варіант (зав. номер 767) серійних ниткозшивних машин, які успішно експлуатуються в багатьох країнах Європи, Азії та Південної Америки.

Подробнее... 0Виробники та постачальники обладнання для цифрового друку борються проти коронавірусу

2020-04-16
Цифровая печать

Створення засобів індивідуального захисту, формування стратегій відновлення галузі, рішення для покращення медичного обладнання — це далеко не всі рішення від виробників та постачальників обладнання для поліграфічної промисловості. Коротко про достойні уваги кейси — далі.

Подробнее... 0


Массимилиано Веронези — новый генеральный директор Komori Italia

2020-02-18
Классическая печать

Начиная с 1 апреля 2020 г. Массимилиано Веронези заменит Сильвано Бьянки в роли управляющего директора итальянского филиала компании Komori. Бьянки останется в компании до конца года в качестве члена совета директоров.

Подробнее... 0


Komcan устанавливает Komori LS Perfecting Press в Héon & Nadeau

2020-02-18
Классическая печать

Компания Héon & Nadeau (Victoriaville), одна из ведущих офсетных коммерческих типографий в Восточном Квебеке, установила 40-дюймовый Perfecting Press Komori LS, поставщиком стала компания Komcan Incorporated (Джорджтаун, Онтарио).

Подробнее... 0Xerox Iridesse Production Press в Типографии "Вольф"

2020-02-01
Инсталляции

Крепнет наша уверенность в том, что рынок цифровой печати в Украине серьезно трансформируется.

Подробнее... 0


Коллаборация Mimaki и OKI

2020-02-01
Широкоформатная печать

OKI и Mimaki Engineering заключили эксклюзивное международное соглашение о продаже широкоформатных струйных принтеров OKI Data

Подробнее... 0


Цікавий проект у компанії "Фенікс"

2020-02-01
Инсталляции

Компанія Megatrade / Мегатрейд, ексклюзивний представник Ricoh Europe в Україні реалізувала цікавий проект у компанії "Фенікс" — одній з провідних друкарень Україні з виготовлення книжкової продукції. Зокрема, здійснено постачання та введено до експлуатації лінію з автоматичного виготовлення журналів, брошур, посібників та іншої подібної продукції.

Подробнее... 0


Инсталляция Xerox Versant 3100 в типографии "Вольф"

2020-02-01
Инсталляции

Теперь в Типографии "Вольф" две мощных машины компании Xerox!!!

Подробнее... 0