Коломойський отримав контроль на медіахолдингом Курченка

2020-09-18
Новости в Украине

Як повідомляє https://1news.com.ua, Група «1+1 медіа» олігарха Ігоря Коломойського управлятиме «Українським медіа холдингом» олігарха-втікача Сергія Курченка, який арештували в межах кримінальної справи.

Подробнее... 0


Суд зняв один з арештів з друкарні, яку продали з дисконтом 99%

2020-09-18
Новости в Украине

За повідомленням Finbalance, Київський апеляційний суд ухвалою від 02.09.2020 задовольнив апеляційну скаргу ТОВ “Палп Мілл Прінт” і скасував ухвалу Печерського райсуду м. Києва від 14.11.2019, якою в рамках в рамках кримінального провадження №42019000000002328 було накладено арешт на майно ПрАТ “Бліц-Інформ”, яке торік у листопаді було продане ліквідатором цієї компанії для ТОВ “Палп Мілл Прінт” та яке перебувало в іпотеці/заставі "Укрексімбанку".Йдеться про майновий комплекс (за адресою м. Київ, вул. Мурманська, 7), поліграфічне обладнання, поліграфічні матеріали, табір «Сонячний» (за адресою: м. Київ, вул. Промениста, 1 (Броварське лісництво, квартал № 54), 19 автомобілів.

Подробнее... 0


Компанія CHGroup розпочала серію оффлайн-семінарів для вибраних дилерів та системних інтеграторів

2020-09-16
Цифровая печать

Компанія CHGroup, яка представляє міжнародний бренд ОКІ на ринку України/Молдови та Грузії, розпочала серію оффлайн семінарів на тему «Розвиток проектного бізнесу в Україні із брендом OKI» для вибраних дилерів та системних інтеграторів.

Подробнее... 0


Коллаборация SAPPI Europe и Типографии «Арт-Пресс»

2020-07-14
Новости полиграфии

В новое время с новыми идеями. Только ленивый сейчас не обсуждает все коллапсы и возможности послекарантинной жизни. Внесем и мы свою лепту в этот модный тренд.

Подробнее... 0


Реальность POST-COVID в полиграфии

2020-07-11
Новые медиа

Шановні колеги! Невдовзі вийде друком п’ятий цього року номер журналу Print+. Місяць тому зняли жорсткі карантинні обмеження. Поліграфія поступово повертається до нормального життя. З якою реальністю зіштовхнулися поліграфісти, як адаптуватися до неї чи навіть призвичаїти її умови до своїх потреб? Шукайте у наших публікаціях відповіді: чому після COVID друкарська індустрія повністю змінить обличчя; як змінити систему продаж у поліграфії; на що чекати постачальникам БФП, та як змінити парадигму діяльності, щоб не втратити ринок; чому рестарт економіки є викликом для учасників ринку поліграфії. У технологічному блоці Print+ як завжди низка матеріалів про інноваційні рішення: чому ЦДМ Konica Minolta AccurioLabel довели свою ефективність під час пандемії; досвід використання Ricoh ProTM C7200X у друкарнях SVM та Alfapress; перший універсальний сублімаційний настільний принтер Epson SureColor SC-F500 (А1+) з системою безперервного подавання чорнил (СБПЧ) та можливістю гарячого дозаправлення чорнил з контейнера; поради від фахівців MacHOUSE щодо якісного відтворення кольору. Замовляйте новий номер за посиланням https://printus.com.ua/shop/popup/106 (обирайте зручну форму оплати та доставки).

Подробнее... 0