Фальцювально-склеювальна машина для випуску картонного паковання малими накладами

2021-03-04
Postpress

Компанія Petratto випустила Metro Startup — компактну напівавтоматичну фальцювально-склеювальну машину початкового рівня для тих, хто випускає малі наклади картонного паковання. Макс. формат новинки — 780x780 мм, щільність матеріалу — до 400 г/м2, а продуктивність — до 200 м/хв.

Подробнее... 0


Кількість інсталяцій системи Heidelberg Prinect Production Manager перевищило тисячу

2021-03-04
Prepress

Heidelberg розширює напрямок продажу ПЗ Prinect за допомогою контрактів, вартість яких визначається в залежності від обсягів виробництва. У лютому 2021 р. відбулася тисячна від моменту показу на drupa 2016 інсталяція системи Prinect Production Manager за передплатою в друкарні druckpartner (Німеччина). За умовами контракту, вартість передплати визначається обсягами виробленої продукції — клієнт оплачує лише фактичне використання системи без придбання окремих ліцензій.

Подробнее... 0


Екологічна альтернатива

2021-03-04
Материалы

Науково-дослідницька компанія DSM Resins & Functional Materials (Нідерланди) випустила придатне для вторинної переробки бар’єрне покриття NeoCryl для харчового та нехарчового пакування. Воно є екологічною альтернативою традиційній ламінації поліетиленовими плівками.

Подробнее... 0


Canon випускає найшвидший струменевий принтер imagePROGRAF

2021-03-03
Широкоформатная печать

У травні 2021 р. Canon почне продавати широкоформатні високопродуктивні струменеві принтери imagePROGRAF TZ-30000 шириною 91 см. Новинка зі швидкістю друку до 4 А1 на хв.. підійде компаніям з жорстким графіком роботи, забезпечивши високу продуктивність та ефективність друку з роздільною здатністю 2400×1200 dpi креслень САПР/ГІС, ескізів, карт, плакатів та інших матеріалів для проектних і будівельних компаній і друкарських салонів.

Подробнее... 0


Офсетні фарби Toyo для паковання по стандартах GMP

2021-03-03
Материалы

Toyo Printing Inks (Туреччина), що входить в Toyo Ink Group (Японія), почала виготовляти офсетні фарби LP-9000 Toyo Life Premium Food LO/LM для друку паковання.

Подробнее... 0


Xeikon випустила дві тонерні етикеткові машини початкового рівня

2021-03-03
Производство этикетки и упаковки

Xeikon додала до модельного ряду етикеткових машин з сухим тонером дві моделі початкового рівня — Xeikon CX30 і Xeikon CX50 — шириною 330 і 520 мм, відповідно, розраховані на місячне навантаження від 20 до 40 тис. м2.

Подробнее... 0


SICPA розвиває напрямок захисних фарб

2021-03-03
Материалы

SICPA доповнила лінійку захисних рішень фарбами QUAZAR для паковання. При друці захисних етикеток фарби QUAZAR забезпечують яскраві кольори зображення і привабливі видимі ефекти, які кінцеві користувачі можуть швидко та легко ідентифікувати з відповідним брендом. У них використовується багаторівневий захист, що включає як видимі, так і невидимі ефекти для перевірки автентичності товарів. Видимі ефекти допомагають в ситуаціях відкликання продукції, запобігаючи помилковим претензіям по гарантії і захищаючи цілісність паковання.

Подробнее... 0


Екологічний термоклей

2021-03-02
Материалы

Henkel випустила новий термоклей Technomelt Supra ECO для виготовлення паковання. Supra ECO зберігає всі властивості лінійки Supra, знижуючи викиди вуглецю. Клей відповідає системі вторинної переробки паперу. Він створений в партнерстві з компанією Dow, яка розробила поліолефіновий еластомер Affinity RE на біологічній основі. Technomelt Supra ECO уже отримав міжнародний сертифікат екологічної стійкості та викидів парникових газів ISCC.

Подробнее... 0


Konica Minolta вийшла на ринок гіперспектральної візуалізації

2021-03-02
Маркетинг и менеджмент в полиграфии

Konica Minolta придбала 100% акцій, технології, ноу-хау та клієнтську базу компанії Specim (Фінляндія), що є одним з провідних гравців ринку гіперспектральної візуалізації (HSI). Покупець заявляє, що угода допоможе йому продовжити розвиток підрозділу вимірювальних технологій для різних галузей, в т.ч. ІТ та автомобілебудування.

Подробнее... 0


MBO Postpress Solutions GmbH увійшла до списку «Лідери світового ринку 2021» «Weltmarktführer 2021»)

2021-03-02
Маркетинг и менеджмент в полиграфии

Основою для оцінки є поточний індекс лідерів світового ринку. Його сформовано під науковим керівництвом професора Крістофа Мюллера у співпраці з Академією лідерів світового ринку Німеччини (ADWM, Akademie Deutscher Weltmarktfüher) доктора Вальтера Дерінга, колишнього міністра економіки землі Баден-Вюртемберг.

Подробнее... 0