Власнику Royal Mail загрожує позов на £878 млн за зловживання домінуючим становищем

2024-06-23
Новини поліграфії

Власник британської Royal Mail International Distribution Services отримав колективний позов на суму £878 млн, пов’язаний з антиконкурентною поведінкою на ринку масової поштової розсилки. Позов було подано від імені Bulk Mail Claim Ltd (BMCL), яка представляє приблизно 290 000 членів, з яких було стягнено завищені кошти внаслідок поведінки Royal Mail.

Подробнее...


Mimaki Engineering випускає картонні чорнильні картриджі

2024-06-23
Витратні матеріали

Виробник промислових струменевих принтерів, ріжучих плотерів і 3D-принтерів Mimaki Engineering випустила нові картонні чорнильні картриджі. Представники компанії заявили, що інновація замінює традиційні пластикові картриджі на екологічно чисту паперову альтернативу. Вони розроблені для використання в екосольвентних принтерах Mimaki, й компанія заявила, що ці картриджі «зберігають виняткову продуктивність» при значному зниженні впливу на довкілля.

Подробнее...


Mutoh Europe призначає нового керуючого директора

2024-06-21
Маркетинг та менеджмент у поліграфії

Цього літа Франк Шенк стане керуючим директором Mutoh Europe та Mutoh Deutschland, оскільки поточний керуючий директор повертається до Японії. Починаючи з 1 липня, Френк Шенк контролюватиме всі продажі, передпродажну роботу, логістику, маркетинг, підтримку продуктів і додатків, а також діяльність післяпродажної підтримки японського виробника широкоформатних принтерів Mutoh у всій бізнес-зоні EMEA.

Подробнее...


Ланда висловлюється про війну Ізраїлю та Гази

2024-06-21
Маркетинг та менеджмент у поліграфії

Засновник компаній Indigo та Landa Digital Printing Бенні Ланда попередив про «екзистенціальну загрозу» економіці Ізраїлю через війну Ізраїлю та Гази. У широкомасштабному інтерв’ю ізраїльській фінансовій газеті Globes Ланда сказав, що потенційний клієнт одного з його недрукарських підприємств (виробника синтетичної солі) сказав йому, що Ізраїль стає «державою-ізгоєм», і клієнт не зможе поширювати продукт, якщо він виготовлений в Ізраїлі.

Подробнее...


Landa закриває drupa 2024

2024-06-19
Маркетинг та менеджмент у поліграфії

Landa Digital Printing сьогодні оголосила про безпрецедентне впровадження нанографії на drupa 2024. Компанії з усього світу замовили машини Landa S11 і Landa S11P Nanographic Printing®, щоб отримати доступ до цифрового друку B1 для збільшення прибутку та переваг для сталого розвитку. Кожна з цих компаній визнала Nanography® як зміну парадигми для бізнесу – найважливіший двигун зростання для поточного та майбутнього успіху.

Подробнее...


EFI Reggiani представила на виставці ITM принтер Extra

2024-06-18
Друк на тканині

EFI Reggiani представила 4-8 червня на виставці ITM у Стамбулі екологічну лінійку пігментних принтерів Reggiani ecoTERRA та швидкісну нову машину EFI Reggiani Extra, а також комплексний цифровий робочий процес від Inèdit.

Подробнее...


Fujifilm задоволена участю у виставці drupa

2024-06-18
Маркетинг та менеджмент у поліграфії

Fujifilm підбила підсумки участі у drupa, на якій вона продемонструвала весь спектр рішень, починаючи від обладнання для струменевого друку та закінчуючи офісним друкарським обладнанням, друкувальними голівками та ПЗ. Fujifilm Також під час виставки Fujifilm оголосила про низку угод:

Подробнее...


manroland Goss повідомляє про позитивний результат на drupa 2024

2024-06-18
Маркетинг та менеджмент у поліграфії

manroland Goss відчув пульс індустрії на одинадцятиденній виставці drupa. Технічні моменти та новаторські інновації, представлені manroland Goss, включно з досягненнями в друці паковання, книгодрукуванні та обслуговуванні на основі ШІ, захопили відвідувачів виставки та залучили їх до інтенсивних технічних дискусій у сучасній атмосфері стенду.

Подробнее...


Ставка Roland DG успішна

2024-06-17
Маркетинг та менеджмент у поліграфії

Менеджменту Roland DG вдалося придбати контрольний пакет акцій у бізнесі після збільшення пропозиції. Вищу пропозицію в розмірі ¥5370 (£26,91) за акцію від XYZ KK, поглинача керівної команди, було зроблено після зустрічної пропозиції від Brother Industries.

Подробнее...


Epson запускає новий промисловий сублімаційний принтер

2024-06-14
Друк на тканині

Компанія Epson представила новий 76ʺ (1,93 м) принтер, розроблений для текстильного виробництва. Як і промислові текстильні принтери SureColor F10000 і F10000H, випущені в 2020 р., SureColor SC-F11000H має новий додатковий рулон Jumbo Roll з макс. вагою 300 кг, який, за словами Epson, забезпечує безперервне виробництво та скорочує час простою завдяки меншій кількості зміни носіїв, що робить його придатним для безперебійного виробництва у великих обсягах.

Подробнее...