Kyocera продемонструє потенціал свого портфоліо струменевих принтерів на drupa 2024

2024-02-29
Цифровий друк

Kyocera Document Solutions Europe представить на drupa 2024 портфоліо струменевих принтерів, в т.ч. новий TASKalfa Pro 55000c вперше у Європі. Крім того, команда Kyocera представить дебютний струменевий комерційний принтер TASKalfa Pro 15000c. Під час заходу ці пристрої демонструватимуть потужність струменевої технології Kyocera та її великий потенціал.

Подробнее...


INX представить три унікальні чорнильні рішення Triangle® на Fespa Global Print Expo

2024-02-29
Витратні матеріали

INX Europe планує представити три нові продукти преміум-класу з чорнилами, що отверджуються УФ-випромінюванням, і продемонструвати широкий спектр рішень на стенді № 1-D85 на цьогорічній виставці Fespa Global Print Expo. Подія відбудеться 19-22 березня в конференц-центрі RAI Amsterdam в Нідерландах.

Подробнее...


X-Rite призначає Джеффа Маккі президентом

2024-02-27
Маркетинг та менеджмент у поліграфії

X-Rite Incorporated оголосила про призначення Джеффа Маккі, що раніше обіймав посаду головного фінансового директора (CFO), на посаду президента. Стратегічне просування відображає 20-річну непохитну відданість Маккі X-Rite і його прагнення до досконалості клієнтів.

Подробнее...


Гофроіндустрія готується до виставки CCE International 2025

2024-02-27
Новини поліграфії

«Промисловості треба бути стійкою, екологічною та цифровою, щоб розвиватися за складних умов, — каже Патрік Герман, директор із заходів, що представляє організаторів RX. — Нова угода ЄС демонструє спільне бачення зеленого майбутнього, в якому картонна промисловість відіграє ключову роль у стійкому перетворенні Європи. Саме тому CCE International має життєво важливе значення, оскільки надає динамічну платформу, яка сприяє співпраці та участі у промисловості, а також стимулює технічне новаторство та творчі рішення для актуальних тем, таких як стійкість».

Подробнее...


Сектор паперу і картону у 2023 році

2024-02-26
Матеріали

Через несприятливий макроекономічний контекст виробництво целюлози та паперу в Європі зазнало спаду у 2023 році. Це було пов’язано з декількома зовнішніми факторами: поганим економічним середовищем, скороченням запасів і все ще високими витратами на енергію, як показано в попередньому дослідженні Cepi.

Подробнее...


Запуск групи «Молоді люди в друку»

2024-02-26
Новини поліграфії

Нещодавно створена група – Young People In Print (YPIP) – покликана надихати наступне покоління, долаючи розрив між освітою та динамічним світом друку.

Подробнее...


Бібліотека кольорів Archroma включена до ПЗ Pointcarre

2024-02-26
Друк на тканині

Компанії Archroma та Pointcarre повідомили про результати своєї співпраці у сегменті рішень для цифрових робочих процесів під час друку на текстилі.

Подробнее...


Fujifilm повідомила про значне зростання цін у Європі

2024-02-24
Матеріали

Fujifilm оголосила про «двозначне» підвищення цін на низку продуктів, яке набуде чинності наступного місяця. Японський виробник заявив, що цей крок став відповіддю на «економічні виклики в Європі».

Подробнее...


Успішні дні цифрових і веб-технологій у Koenig & Bauer

2024-02-24
Маркетинг та менеджмент у поліграфії

Компанія Koenig & Bauer розширила пропозиції щодо захисту довкілля та сталого розвитку, представивши клієнтам майбутні інновації, в рамках підготовки до drupa. Технології нового покоління з декорування паковання та флексографії були детально розглянуті під час Digital & Webfed Technology Days.

Подробнее...


FESPA підтверджує функціональну програму для FESPA Global Print Expo 2024 та подій, які проводяться спільно

2024-02-24
Новини поліграфії

FESPA підтверджує три нові функції у 2024 р. — Digital Signage Lounge, Personalize Make Wear і Sportswear Pro Conference, а також нагадує про звичні події — конференцію Personalize Experience Conference, World Wrap Masters, Sustainability Spotlight і Club FESPA Lounge. Нові ініціативи працюватимуть разом із цьогорічною FESPA Global Print Expo та подіями European Sign Expo, Personalization Experience та Sportswear Pro (19–22 березня 2024 р., RAI Amsterdam, Нідерланди).

Подробнее...