Із Сучасною друкарнею «Карбон-Сервіс» у Вас є можливість заробити більше!

2020-10-26
Акции, скидки

Шановні клієнти та партнери Сучасної друкарні «Карбон-Сервіс»!

Подробнее... 0
Цифровая печать SRA3 4+0 всего 2 грн., и -15% на бумагу

2019-09-02
Акции, скидки

Уважаемые клиенты и партнеры Современной типографии «Карбон-Сервис»!

Подробнее... 0


Акции компании LDS

2017-11-15
Акции, скидки

Второй принтер Epson в подарок! В компании LDS с 1 августа по 31 декабря действует акция "Второй принтер Epson в подарок! " При покупке широкоформатного принтера серии Epson SureColor SC-T получите в подарок 1 принтер или МФУ серии Epson WorkForce Pro (А4 формата) для средних объемов печати.При покупке Epson SureColor SC-T3200 (24") или Epson SureColor SC-T3200 (24" без стенда) — принтер Epson WorkForce Pro WF-5110DW — в подарок!

Подробнее... 0


РОЗКІШНИЙ КОЛІР, БЮДЖЕТНИЙ МОНОХРОМНИЙ ДРУК

2017-11-15
Акции, скидки

Зробіть свій бізнес помітним із повнокольоровими світлодіодними пристроями від OKI. Щоб вирізнятися серед конкурентів, приваблювати нових клієнтів і розширювати бізнес, слід справити високопрофесійне враження. Тут може стати в пригоді повнокольоровий принтер від OKI. Ви можете друкувати всі потрібні матеріали – від накладних, листів від клієнтів та угод до візитних карток, флаєрів і плакатів – на власних потужностях, і робити це на професійному рівні. А ще компанія приготувала приємний бонус: з 1 жовтня по 30 Листопада 2017 року за купівлі вибраних моделей світлодіодних повнокольорових пристроїв від OKI Вас забезпечать вас ресурсами** для безкоштовного монохромного друку протягом року. ** додаткові чорні тонер-картриджі в акційний період на акційні пристрої.

Подробнее... 0Чергові новини від друкарні "Вольф"-1

2017-07-11
Акции, скидки

Дорогі друзі! До Вашої уваги щотижневі новини від Друкарні Вольф: Акція місяця, Хіт тижня, новини онлайн-магазину, трендова сувенірна продукція та багато іншого.  Щасливі години від Друкарні Вольф!

Подробнее... 0


Чергові новини від Друкарні Вольф

2017-06-26
Акции, скидки

Акція місяця, Хіт тижня, новини онлайн-магазину, трендова сувенірна продукція та багато іншого. Щасливі години!   Щасливі години в мережі Друкарня Вольф!Щодня з 15:00 до 17:00, приходьте в офіси продажів друкарні "Вольф" по всій Україні, робіть і оплачуйте замовлення на он-лайн асортимент поліграфічної продукції в зазначений час і отримаєте знижку 30%.У Друкарні "Вольф" ви отримаєте відмінну персональну консультацію VIP-менеджера, дізнаєтеся про систему лояльності та діючі акції.Знайти друкарню дуже легко. Її офіси розташовано на центральних вулицях Києва, Дніпропетровська, Запоріжжя, Львова, Одеси, Прилук та Харкова.Немає готового макету? Ви можете скористатися послугами дизайнерів на найбільшій біржі дизайну: https://wolf-design.org/

Подробнее... 0