ColorGATE випустила RIP Productionserver 21, світлодіодну версію Rapid Spectro Cube і спростила зіставлення кольорів в текстильному друці

2021-04-01
Prepress

ColorGATE незабаром почне продажі RIP Productionserver 21 для растрування та управління кольором в промисловому цифровому друці. Розробник пропонує спеціальні версії ПЗ для друку паковання та інтер’єрної реклами, нанесення зображення на кераміку та текстиль. Productionserver вже було встановлено понад 16 тис. разів, RIP підтримує понад 1800 різних систем друку від відомих виробників.

Подробнее... 0


Для Esko Automation Engine доступна передплатна модель

2021-03-30
Prepress

Esko представила наступну версію АСУ ТП Automation Engine з новими можливостями, яка доступна за передплатою. Ця версія може використовуватися в хмарі, а новий інтуїтивно зрозумілий веб-інтерфейс забезпечує користувачеві навіть без спеціальних знань можливість ефективно спілкуватися та працювати в групах. Користувачі можуть отримати доступ до персоналізованого захищеного робочому простору з будь-якого місця в новому додатку My WorkSpace.

Подробнее... 0


X-Rite спрощує передачу цифрової інформації

2021-03-23
Prepress

X-Rite та Pantone розробили нову версію автономного додатку Pantora для управління кольором та інформацією про зовнішній вигляд фізичних об’єктів в цифрових техпроцесах для промислового дизайну. Pantora тепер підключається до спектрофотометра Ci7000 Series, MA-T12 і MetaVue VS3200, даючи змогу швидко збирати або імпортувати спектральні дані вимірювань, а також інформацію про зовнішній вигляд (тестура, прозорості тощо) матеріалів у додаток і створювати віртуальні зразки певних фарб і матеріалів, в т.ч. пластиків, металів, тканин і сіток.

Подробнее... 0


Кількість інсталяцій системи Heidelberg Prinect Production Manager перевищила тисячу

2021-03-04
Prepress

Heidelberg розширює напрямок продажу ПЗ Prinect за допомогою контрактів, вартість яких визначається в залежності від обсягів виробництва. У лютому 2021 р. відбулася тисячна від моменту показу на drupa 2016 інсталяція системи Prinect Production Manager за передплатою в друкарні druckpartner (Німеччина). За умовами контракту, вартість передплати визначається обсягами виробленої продукції — клієнт оплачує лише фактичне використання системи без придбання окремих ліцензій.

Подробнее... 0


Esko стала призером Print Control Wizard

2021-02-25
Prepress

Компанію Esko за ПЗ Print Control Wizard (PCW) було проголошено переможцем в організованому компанією G.I.S.I конкурсі інновацій в пакованні 2020 на категорії Digital Print and Technologies. Програму PCW було розроблено у відповідь на вимогу галузі спростити застосування растрів і кривих розтискування у флексографічних репродукційних процесах.

Подробнее... 0


ПЗ на базі штучного інтелекту

2021-02-08
Prepress

Ricoh Europe розробила програмний інструмент Ricoh Pro Scanner Option. Використані в ньому нові елементи штучного інтелекту та машинного навчання забезпечують замкнений цикл зворотного зв’язку, що підвищує точність та ефективність роботи промислових систем друку.

Подробнее... 0


Ashford Colour Press оптимизирует эффективность производства с помощью решения Fujifilm PLATESENSE

2019-08-02
Prepress

Крупная британская книжная типография подписывает четырехлетнее соглашение по программе PLATESENSE, также вкладывая средства в рабочий процесс XMF компании Fujifilm и два новых процессора для обработки пластин. С 1980 г. базирующаяся в Хэмпшире Ashford Color Press предоставляет услуги печати и переплета различным издательствам, включая крупные образовательные и академические бренды, такие как Pearson и Oxford University Press. В ответ на вызовы быстро меняющейся индустрии книгопечатания Ashford развивает возможности предприятия в Госпорте для дальнейшего улучшения обслуживания своих клиентов.

Подробнее... 0


Обновления модельного ряда термальных СТР Fujifilm: точная настройка совершенного инструмента

2018-12-26
Prepress

Во второй половине уходящего 2018 года произошло обновление модельного ряда, затронувшее средний сегмент термальных устройств СТР Fujifilm формата В1.

Подробнее... 0


Fujifilm представила прототип самой быстрой на рынке CtP-системы и улучшенную АСУ ТП Elara5

2018-10-23
Prepress

Fujifilm показала на выставке IFRA World Publishing Expo 2018 (9-11 октября, Берлин) два новых решения в рамках инициативы Superia по повышению эффективности газетной печати.

Подробнее... 0


CTP Luxel T-6500 + пластины Fujifilm Superia повысили производительность и улучшили экологию в компании Sphere

2018-04-05
Prepress

Английская компания Sphere UK, основанная в 1994 году, специализируется на разработке дизайна, выполнении печати и прямых почтовых рассылках для целого ряда отраслей, начиная с частных коммерческих компаний и образовательных учреждений, заканчивая службами здравоохранения и органами государственного управления. Компания, в основном, выполняет офсетную и цифровую печать и за время своего существования сумела хорошо зарекомендовать себя благодаря оперативному исполнению заказов и высокому качеству конечного продукта. Значительные капиталовложения в приобретение пластин и формного оборудования (устройство прямого экспонирования Luxel T-6500CTP, процессор FLH-Z (ZAC) и пластины Superia LH-PJE) в конце 2017 года позволили значительно повысить производительность и улучшить экологические показатели производства.

Подробнее... 0