«Дунапак Таврия» инвестирует €2 млн в линию по переработке гофрокартона

2019-06-12
Новости в Украине

Компания «Дунапак Таврия», крупный производитель гофрокартона, планирует в августе запустить линию по его переработке мощностью 16−18 млн м2 на заводе в городе Олешки Херсонской области.

Подробнее... 0


На книжковій фабриці "Юнісофт" інстальовано автоматичну машину для виготовлення блоків дитячих картонних книг Zechini

2019-05-18
Новости в Украине

Книжкова фабрика «Юнісофт» після інсталяції нової автоматичної машини для виготовлення блоків дитячих картонних книг Zechini опанувала виготовлення декількох нових різновидів продукції:

Подробнее... 0Uniprint начинает продавать оборудование HP Latex в Украине

2019-03-19
Новости в Украине

Представительство Hewlett Packard в Украине и компания Uniprint заключили соглашение, по условиям которого Uniprint получила статус дилера латексных принтеров классов Entry и Value, а также оборудования сегмента Print and Cut Solution на рынке Украины.

Подробнее... 0


100 років газетному слову

2019-03-09
Новости в Украине

Сто років тому в давньому Острозі побачило світ перше українськомовне друковане видання «Остріжська Народна газета». Редактор газети — український громадський і кооперативний діяч Пилип Павлюк. Згадка про неї є в діаспорній «Енциклопедії українознавства». А примірник одного з перших випусків зберігся в центральному державному історичному архіві Києва.

Подробнее... 0


У «Рівнекнизі» запрацювала власна друкарня

2019-03-09
Новости в Украине

У комунальному підприємстві Рівненської обласної ради «Рівнекнига» запрацював новий відділ — друкарня, де встановлене офсетне друкарське обладнання. Віднині підприємство не лише займатиметься реалізацією друкованої продукції, а й друком.

Подробнее... 0


Новорічна інсталяція «Київполіграфмаш»

2019-01-23
Новости в Украине

У січні 2019 р. ПрАТ «Київполіграфмаш» інсталювало нову бобінорізальну машину «2ПР-1300М» на державному підприємстві «Артемсіль» (м. Соледар).

Подробнее... 1


«Інновації в пакованні на виставці REX»

2018-09-23
Новости в Украине

Шановні поліграфісти, представники індустрії виробництва гнучкої упаковки і самоклейкої етикетки, власники брендів!

Подробнее... 0


Вітаємо провідного фахівця "Київполіграфмашу" з професійним ювілеєм

2018-08-21
Новости в Украине

Сьогодні виповнилося 60 років, як працює на заводі "Київполіграфмаш" Семен Фінгерман. Він є талановитим і дуже продуктивним провідним конструктором і розробником понад  двадцяти нових моделей машин для поліграфії та пакування. Семен Аврумович — надзвичайно цікава, високоерудована та скромна людина. Він також  відомий філателіст, добрий шахіст і є азартним уболівальником футболу та має тверду проукраїнську громадянську позицію. "Сподіваємось, що з божою допомогою, ще попрацюємо  разом", — зазначає Володимир Максименко. генеральний директор АТ "Київполіграфмаш".

Подробнее... 0