Uniprint начинает продавать оборудование HP Latex в Украине

2019-03-19
Новости в Украине

Представительство Hewlett Packard в Украине и компания Uniprint заключили соглашение, по условиям которого Uniprint получила статус дилера латексных принтеров классов Entry и Value, а также оборудования сегмента Print and Cut Solution на рынке Украины.

Подробнее... 0


100 років газетному слову

2019-03-09
Новости в Украине

Сто років тому в давньому Острозі побачило світ перше українськомовне друковане видання «Остріжська Народна газета». Редактор газети — український громадський і кооперативний діяч Пилип Павлюк. Згадка про неї є в діаспорній «Енциклопедії українознавства». А примірник одного з перших випусків зберігся в центральному державному історичному архіві Києва.

Подробнее... 0


У «Рівнекнизі» запрацювала власна друкарня

2019-03-09
Новости в Украине

У комунальному підприємстві Рівненської обласної ради «Рівнекнига» запрацював новий відділ — друкарня, де встановлене офсетне друкарське обладнання. Віднині підприємство не лише займатиметься реалізацією друкованої продукції, а й друком.

Подробнее... 0


Новорічна інсталяція «Київполіграфмаш»

2019-01-23
Новости в Украине

У січні 2019 р. ПрАТ «Київполіграфмаш» інсталювало нову бобінорізальну машину «2ПР-1300М» на державному підприємстві «Артемсіль» (м. Соледар).

Подробнее... 1


«Інновації в пакованні на виставці REX»

2018-09-23
Новости в Украине

Шановні поліграфісти, представники індустрії виробництва гнучкої упаковки і самоклейкої етикетки, власники брендів!

Подробнее... 0


Вітаємо провідного фахівця "Київполіграфмашу" з професійним ювілеєм

2018-08-21
Новости в Украине

Сьогодні виповнилося 60 років, як працює на заводі "Київполіграфмаш" Семен Фінгерман. Він є талановитим і дуже продуктивним провідним конструктором і розробником понад  двадцяти нових моделей машин для поліграфії та пакування. Семен Аврумович — надзвичайно цікава, високоерудована та скромна людина. Він також  відомий філателіст, добрий шахіст і є азартним уболівальником футболу та має тверду проукраїнську громадянську позицію. "Сподіваємось, що з божою допомогою, ще попрацюємо  разом", — зазначає Володимир Максименко. генеральний директор АТ "Київполіграфмаш".

Подробнее... 0


В Киеве открылась библиотека для слепых

2018-08-04
Новости в Украине

В Киеве 3 августа открылась библиотека для слепых и слабовидящих людей. Она находится по улице Тургеневская 83-85.

Подробнее... 0


Мегатрейд отримав статус Ricoh Solution Partner в сегменті CIP

2018-06-18
Новости в Украине

Раніше ми вже повідомляли, що наприкінці весни відбулася надважлива подія для нашої компанії в цілому, та зокрема для відділу Ricoh. Минулого місяця у найпівденнішій точці світу – у Південно-Африканській Республіці – проходила міжнародна конференція Ricoh International Business Partner Conference 2018. Окрім вже традиційних ділових зустрічей та експозицій обладнання Ricoh також проходила церемонія нагородження партнерів. Одну із таких нагород отримала і компанія «Мегатрейд».

Подробнее... 0


Виставка-презентація промислової продукції «Зроблено в Києві»

2018-06-06
Новости в Украине

5 травня 2018 р. у  Міжнародному  виставковому  центрі (м. Київ) відбувалася виставка-презентація промислової продукції київських виробників «Зроблено в Києві». У виставці-презентації взяли участь понад 300 столичних підприємств різних галузей, серед яких і АТ «Київполіграфмаш».

Подробнее... 0


ООО "Дубль В Украина" приглашает на мероприятие "ЖИЗНЬ В СТИЛЕ ЭКО"

2018-03-20
Новости в Украине

Когда-то смутное и неясное выражение «бережное отношение к окружающей среде» с годами становится не только понятнее, но и приобретает законченные черты. Создание социально-ответственного общества невозможно без заботы о природе, защиты животных, создания экологически чистых производств. Эко-дизайн и эко-упаковка – важные звенья в создании среды, в которой теме сохранения нашей планеты будет отведено первое место. Появление полиграфических материалов с использованием вторичного сырья, производство экологически чистой упаковки, дизайн, сдержанный, но вместе с тем природный и гармоничный, дают надежду на то, что проблема защиты окружающей среды будет решаться глобально, с участием людей, вовлеченных во все сферы производства.

Подробнее... 0