Картонне паковання для гарячої їжі та напоїв, що повністю підлягає переробці

2021-04-10
Производство этикетки и упаковки

Siegwerk (Німеччина) та Kotkamills (Фінляндія) стали партнерами у створенні інноваційних рішень для друку картонного паковання. Мета стратегічного партнерства під гаслом «Разом ми прискорюємо зміни на благо» — надати ринку екологічно безпечні та стійкі рішення за рахунок об’єднання новітніх технологій обох компаній.

Подробнее... 0


S-OneLP EMEA розширює поставки

2021-03-18
Производство этикетки и упаковки

S-One Labels & Packaging значно розширила в Європі, на Близькому Сході та в Африці пропозицію матеріалів та устаткування для друку етикетки і гнучкого паковання. У 2018 р. компанія відкрила європейський підрозділ в Барселоні (Іспанія). З березня 2021 р. крім рішень Verify Me для перевірки достовірності товару, бар’єрних плівок серії ReTreve, вододисперсійних, антимікробних покривних та УФ-лаків і плівок для гарячої ламінації, вона пропонує також систему CatPak eBeam для нанесення покриттів і сушіння плівок для виготовлення гнучкого пакування та термоламінатори Cellcoat T-Series.

Подробнее... 0


Гнучке паперове паковання

2021-03-17
Производство этикетки и упаковки

Sappi та HP Indigo об’єднали зусилля для просування паперу на ринку гнучкого паковання. Паперове та картонне паковання користується попитом завдяки екологічності, в т.ч. можливості компостування в домашніх умовах, безпеці для довкілля та простоті переробки. Sappi і HP Indigo розробили герметичні супові пакети на основі паперу Sappi Guard Gloss 4-OHG.

Подробнее... 0


Проект на підтримку переходу від пластика до картону

2021-03-14
Производство этикетки и упаковки

Компанія Graphic Packaging (США) розробила картонне паковання для пляшок Cap-It, щоб підтримати виробників напоїв на шляху до скорочення застосування пластика. Cap-It — це інноваційний картонний «затиск» для транспортування ПЕТ-пляшок з напоями. Він здатний замінити традиційне паковання з термоусадкової плівки та повністю придатний для вторинної переробки.

Подробнее... 0


MPS Systems розширює виробничі площі

2021-03-11
Производство этикетки и упаковки

MPS Systems, що випускає флексографічні та гібридні машини для друку етикетки і гнучкого паковання, орендувала будинок площею 1600 м2, розташований напроти її штаб-квартири в м. Арнем.

Подробнее... 0


Рішення для струменевого друку гнучкого паковання малими накладами

2021-03-09
Производство этикетки и упаковки

Arrow Systems і Sihl Group оголосили про партнерство, результатом якого став випуск рішення для малотиражного виробництва гнучкого паковання, що включає рулонний струменевий принтер Arrowjet Aqua 330R і плівки Sihl ARTYSIO. ArrowJet Aqua 330R може працювати з рулонними матеріалами шириною до 330 мм, швидкість друку — до 150 м/хв. Макс. роздільна здатність — 1600x1600 dpi.

Подробнее... 0


Xeikon випустила дві тонерні етикеткові машини початкового рівня

2021-03-03
Производство этикетки и упаковки

Xeikon додала до модельного ряду етикеткових машин з сухим тонером дві моделі початкового рівня — Xeikon CX30 і Xeikon CX50 — шириною 330 і 520 мм, відповідно, розраховані на місячне навантаження від 20 до 40 тис. м2.

Подробнее... 0


Etirama випустила вузькорулонну флексографічну машину наступного покоління

2021-02-26
Производство этикетки и упаковки

Etirama (Бразилія) готується відкрити заводи в Європі і Азії і пропонує нову вузькорулонну флексографічну машину SPS2. Вона відрізняється від попередниць більш високою продуктивністю, новими технологіями та сучасним дизайном. Більше 20 місяців тому Etirama почала розробку абсолютно нової лінійки флексографічних машин, яка замінить серію Superprint, запущену в 2011 р. (ці машини встановлено більш ніж в 200 друкарнях по всьому світу).

Подробнее... 0


Konica Minolta оголосила про появу машини для виготовлення гофрованого паковання

2021-02-19
Производство этикетки и упаковки

Нова цифрова машина PKG-675i для друку короткими накладами персоналізованого картонного  паковання  передусім стане в пригоді для компаній, що працюють в сегменті пакування електронної комерції, виготовлення вторинного паковання для харчових продуктів, косметики та побутової хімії.  PKG-675i дозволить друкарням та виробникам продуктів отримати нові можливості для виробництва паковання на замовлення, яке відповідає тенденції зростаючого попиту на виготовлення персоналізованих гофрованих паковань.

Подробнее... 0


Mondi розширює асортимент екологічних паперових підкладок для клейких основ

2021-02-19
Производство этикетки и упаковки

Mondi випустила лінійку паперових стійких до клею підкладок EverLiner, для виробництва яких використовуються вторинна та відновлювана целюлоза.Виробник називає EverLiner екологічною альтернативою традиційним антиадгезійним паперам. У новинках використовується папір з сертифікатами FSC або PEFC.EverLiner labelite - лінійка з найлегших паперових підкладок Mondi для етикеток - при щільності 47 г / м² має ту ж товщину, що і стандартний пергамін щільністю 58 г / м². Це дозволяє скоротити на 19% витрати сировини під час виробництва і збільшити довжину матеріалу в рулоні, що на 50% скорочує вуглецевий слід продукції. Механічні характеристики і прозорість EverLiner labelite також співмірні зі стандартними пергаміновими лайнерами .EverLiner M R - перша на ринку паперова стійка до клею підкладка, що на 70% складається сертифікованих FSC та вторинних матеріалів. Цей матеріал вже використовує один з клієнтів Mondi, який домігся з його допомогою значного скорочення викидів вуглекислого газу.

Подробнее... 0