Гофроіндустрія готується до виставки CCE International 2025

2024-02-27
Новини поліграфії

«Промисловості треба бути стійкою, екологічною та цифровою, щоб розвиватися за складних умов, — каже Патрік Герман, директор із заходів, що представляє організаторів RX. — Нова угода ЄС демонструє спільне бачення зеленого майбутнього, в якому картонна промисловість відіграє ключову роль у стійкому перетворенні Європи. Саме тому CCE International має життєво важливе значення, оскільки надає динамічну платформу, яка сприяє співпраці та участі у промисловості, а також стимулює технічне новаторство та творчі рішення для актуальних тем, таких як стійкість».

Подробнее...


Запуск групи «Молоді люди в друку»

2024-02-26
Новини поліграфії

Нещодавно створена група – Young People In Print (YPIP) – покликана надихати наступне покоління, долаючи розрив між освітою та динамічним світом друку.

Подробнее...


FESPA підтверджує функціональну програму для FESPA Global Print Expo 2024 та подій, які проводяться спільно

2024-02-24
Новини поліграфії

FESPA підтверджує три нові функції у 2024 р. — Digital Signage Lounge, Personalize Make Wear і Sportswear Pro Conference, а також нагадує про звичні події — конференцію Personalize Experience Conference, World Wrap Masters, Sustainability Spotlight і Club FESPA Lounge. Нові ініціативи працюватимуть разом із цьогорічною FESPA Global Print Expo та подіями European Sign Expo, Personalization Experience та Sportswear Pro (19–22 березня 2024 р., RAI Amsterdam, Нідерланди).

Подробнее...


Mitsubishi Electric і Koenig & Bauer оголошують про стратегічне партнерство

2024-02-23
Новини поліграфії

Mitsubishi Electric, провідний постачальник контактних датчиків зображення і Koenig & Bauer підписали протокол про майбутню співпрацю. Мета стратегічного партнерства — об’єднання сильних сторін обох компаній, щоб запропонувати стандартизовані високоякісні компоненти машинного зору для виробництва електродної фольги для акумуляторних елементів.

Подробнее...


drupa 2024: вже невдовзі

2024-02-21
Новини поліграфії

Впродовж одинадцяти днів (28 травня-7 червня) 1427 експонентів з 50 країн представлять інноваційні технології, рішення та теми, які впливають на галузь наразі та в майбутньому. Широкий спектр спеціальних заходів надасть цінні ноу-хау.

Подробнее...


В Індії пройде «найбільший текстильний захід у світі» Bharat Tex 2024

2024-02-21
Новини поліграфії

З 26 по 29 лютого 2024 року в Нью-Делі пройде текстильна мегавиставка Bharat Tex 2024. Індійська преса називає її найбільшим у світі текстильним заходом. Метою є позиціонування Індії як глобального постачальника текстильної промисловості. У заході візьмуть участь понад 1000 експонентів, які представлять понад 3500 брендів та 10000 текстильних продуктів.

Подробнее...


Durst Group запускає мистецький проєкт «Навиворіт» разом із відомим південнотирольським художником Клаусом Побітцером

2024-02-14
Новини поліграфії

Durst Group залучила відомого південно-тірольського художника Клауса Побітцера як «Мистця в резиденції 2024». Художник надихався штаб-квартирою Durst Group у Бріксені для створення мистецьких робіт всередині та поза приміщенням.

Подробнее...


Виставка обладнання для гофроіндустрії Corru Pack India Expo 2024

2024-02-10
Новини поліграфії

Виставка обладнання для індустрії гофроупаковки Corru Pack India Expo 2024 пройде з 7 по 9 березня поточного року в міжнародному виставковому центрі Нью-Делі. Основний організатор — Індійська асоціація виробників гофропаковання та пакувального машинобудування ICPMA (Indian Paper Corrugated and Packaging Machinery Manufacturers Association) за підтримки виставкової компанії Futurex Group.

Подробнее...


Sun Chemical вводить надбавки через кризу у Червоному морі

2024-02-06
Новини поліграфії

Компанія Sun Chemical оголосила, що вводить по всьому світу окремі надбавки на вантажоперевезення через кризу у Червоному морі. «На фоні геополітичної нестабільності морські перевезення через Суецький канал і Червоне море особливо сильно постраждали з листопада. Оскільки близько 30% світового обсягу контейнерних перевезень здійснюється по цьому маршруту, чимало вантажів затримуються, а деякі спрямовуються через мис Доброї Надії. Це збільшує відстань, підвищує витрати і час», — відзначає компанія.

Подробнее...


FESPA Middle East знову пройде в Дубаї 2025

2024-02-04
Новини поліграфії

Ринок цифрового друку країн Перської затоки зростає вже досить давно, і можливості сектору друку продовжують розвиватися. Фактично, статистика показує, що середньорічний темп зростання становить 8,93%, і в період з 2023 по 2028 рік він досягне обсягу $1057,4 млн.

Подробнее...