Від обстрілу зайнялася пожежа, її гасили до пізньої ночі. У приміщеннях зберігалася велика кількість паперу, картону та фарби. Через це одразу після ракетного удару вогонь швидко поширився на усі чотири поверхи будівлі.

Під час гасіння пожежі вдалося врятувати одного з працівників друкарні. Коли рятувальники прибули на місце пожежі, то побачили чоловіка, який висів на кондиціонері біля вікна третього поверху. Висота складала близько 18 м над землею. Щоб дістатися до нього, рятувальники спершу розгорнули висувну трьохколінну пожежну драбину, а останній проліт подолали за допомогою штурмової драбини.

Наразі відомо про п’ятьох загиблих під час удару росії, ще п’ятеро зникли безвісти.

«Попередньо, загиблі — це двоє жінок та троє чоловіків. Загалом в будівлі на момент обстрілу було 65 людей. Продовжуємо збирати інформацію. Швидкість ракети в момент влучання могла бути понад 1000 кілометрів на годину», — повідомив начальник Слідчого управління поліції Сергій Болвінов.

Міський голова Харкова Ігор Терехов повідомив про п’ятьох зниклих безвісти. «Їхні особи встановлені, але самі вони не перебувають ані серед поранених, ані серед загиблих», — написав Терехов.

У друкарні «Гуров і К.» розповіли «Читомо», що загиблих серед працівників друкарні немає (постраждали мешканці будівлі). Наразі друкарня оцінює пошкодження й планує відновлення власними силами.

У друкарні «Гуров і К.» виготовлялися книжки видавництв «Час майстрів», «Крокус», видавничого дому «Школа», пазли Dodo та інші.

Окрім витратних матеріалів, друкарні «Гуров і К.» та «Аврора» втратили у вогні і друкарське обладнання. Обсяг збитків поки не беруться порахувати, станом на 21 березня працівники друкарень розбирають рештки вцілілого після пожежі.

Раніше від російських острілів у Харкові вже постраждали «Будинок Друку», видавництва «Ранок», BOOKSHA, «Тези», «Жорж», «АСАА», «Фоліо», «Блим-Блим», видавництво Жупанського, «Віхоли», «Мольфар», «Пегас», «Час майстрів», "Парасолі", група «Основа», 4mamas та інші.