Fujifilm об’єднує поліграфічні підрозділи

2021-04-09
Маркетинг и менеджмент в полиграфии

Fujifilm створила нову виробничу структуру, яка об’єднає підрозділ графічних систем і колишню компанію Fuji Xerox. 31 березня 2021 р. Закінчився термін дії технологічної угоди Fujifilm з її колишнім партнером (Xerox), й з 1 квітня 2021 р. Fuji Xerox перейменовано на Fujifilm Business Innovation.

Подробнее... 0


Первомайська друкарня здаватиме приміщення в оренду

2021-04-07
Новости в Украине

Первомайська міська рада на сесії 25 березня 2021 року ухвалила рішення включити до Переліку першого типу об’єкт нерухомого майна комунальної власності — нежитлове приміщення площею 90 м2, яке розташоване в одноповерховій будівлі за адресою: м. Первомайськ, вул. Шолом-Алейхема, 6, та перебуває на балансі комунального підприємства «Первомайська друкарня».

Подробнее... 0


Приміщення старої друкарні у Львові планують перебудувати під готель

2021-04-07
Новости в Украине

Але поки на засіданні виконавчого комітету ЛМР 12 березня містобудівні умови та обмеження для проектування об’єкта будівництва на реконструкцію ТзОВ «Друкарня на Пекарській» із надбудовою нежитлової будівлі на вул. Пекарській, 11-А із пристосуванням під готель не затвердили.

Подробнее... 0


Ніколас Відманн — новий генеральний директор Siegwerk

2021-04-07
Материалы

Ніколас Відманн посів посаду головного виконавчого директора Siegwerk. Він приєднався до компанії 1 січня 2021 року. Відманн продовжує управляти стратегічною трансформацією Siegwerk. Він прискорить зростання Siegwerk за допомогою нових бізнес-моделей, завдяки чому вона вийде за межі постачання традиційних друкарських фарб. Відманн планує підтримувати глобальну мережу партнерів і хоче зміцнити орієнтований на клієнтів підхід Siegwerk за допомогою гнучких та інноваційних процесів, а також нових цифрових послуг.

Подробнее... 0


PRINT & DIGITAL перенесено на жовтень 2021

2021-04-05
Маркетинг и менеджмент в полиграфии

Через пандемію COVID-19, а також національні та міжнародні заходи блокування та пов’язані з цим обмеження на поїздки, конгрес та виставку PRINT & DIGITAL CONVENTION, спочатку заплановані на червень 2021 р., перенесено на 20-21 жовтня 2021 р. (планується, що вони відбудуться у Congress Center у Дюссельдорфі, Німеччина. Організатори, Fachverband Medienproduktion (f: mp.) та Messe Düsseldorf розраховують на покращення загальних умов восени та збільшення терміну планування для учасників.

Подробнее... 0


Konica Minolta завершила пілотне тестування хмарного сервісу AIRe Link для віддаленої підтримки та випустила його виробничу версію

2021-04-04
Маркетинг и менеджмент в полиграфии

Інструмент допомагає замовникам самостійно виявляти та вирішувати проблеми з друкарським устаткуванням і, як наслідок, економити значні кошти. Технічні фахівці Konica Minolta дистанційно оглядають БФП за допомогою смартфона або планшета та надають експертні рекомендації, які можуть доповнюватися інтерактивними малюнками або покажчиками. При цьому клієнту не потрібно встановлювати додаток або створювати обліковий запис — досить просто перейти за посиланням із запрошенням.

Подробнее... 0


iEcho вийшов на біржу в Китаї

2021-04-02
Маркетинг и менеджмент в полиграфии

Компанія iEcho, виробник ріжучих плоттерів, вийшла на біржу Shanghai Stock Exchange STAR Market, ставши першою публічною компанією серед 47 китайських виробників даного обладнання. Ринкова капіталізація iEcho перевищує $310 млн.

Подробнее... 0


Manroland Sheetfed посилює кадровий потенціал

2021-04-01
Классическая печать

Компанія найняла на роботу Бернарда Шаафа — колишнього керівника підрозділу Heidelberg, що випускав листові офсетні машини формату VLF. Бернард Шааф пропрацював в Heidelberg більше 14 років. Він обіймав посаду віце-президента, відповідального за лінійку листових офсетних машин надвеликого формату (Speedmaster XL145 і XL162 VLF).

Подробнее... 0


ColorGATE випустила RIP Productionserver 21, світлодіодну версію Rapid Spectro Cube і спростила зіставлення кольорів в текстильному друці

2021-04-01
Prepress

ColorGATE незабаром почне продажі RIP Productionserver 21 для растрування та управління кольором в промисловому цифровому друці. Розробник пропонує спеціальні версії ПЗ для друку паковання та інтер’єрної реклами, нанесення зображення на кераміку та текстиль. Productionserver вже було встановлено понад 16 тис. разів, RIP підтримує понад 1800 різних систем друку від відомих виробників.

Подробнее... 0


ЦДМ Kyocera постачатиметься з ПЗ Solimar Systems

2021-04-01
Маркетинг и менеджмент в полиграфии

Розробник програм для управління техпроцесами поліграфічного виробництва Solimar Systems уклала з Kyocera Document Solutions Europe угоду про партнерство, за умовами якої струменеві ЦДМ Kyocera TASKalfa Pro 15000c постачатимуться з ПЗ Solimar iCONVERT.

Подробнее... 0