За допомогою CCIW АЕ-1100 можна робити мікротиснення на папері та картоні форматом від 540х360 мм до 1100х800 мм та завтовшки від 0,08 до 0,8 мм.
Взаємодія офсетної друкарні «Поліграф-сервіс» та цифрової друкарні «Егопринт» зі Львова є чудовим прикладом синергії зусиль на друкарському ринку. І ось новий привід згадати про цю групу компаній – у травні тут інстальовано машину для цифрового лакування та фольгування друкованої продукції Konica Minolta AccurioShine 3600. І ця інсталяція цілком відображає конвергентний характер взаємодії друкарень, адже на Konica Minolta AccurioShine 3600 здебільшого відбувається оздоблення офсетних відбитків (раніше лак на них наносився у трафаретний спосіб), хоча й цифровий напрямок після появи інноваційної машини отримав новий імпульс для розвитку.
Компанія Cartes представляє модуль цифрового оздоблення, який не має обмежень за матеріалами, висотою рельєфу і товщинами елементів в одному дизайні. Це Cartes Jet D-Screen для GT series.
На drupa 2024 компанія Cartes покаже свою дивовижну технологію на двох різних платформах:
І знову пропонуємо вашій увазі історії успіху українських друкарень, що посилили свій парк устаткування різальними плотерами iEcho PK 0705 Plus.
ЗАПОРІЗЬКИЙ ПІДПРИЄМЕЦЬ ІГОР БРАЦИЛО: «Є БАЖАННЯ ТА СИЛИ, ПОРОХ В ПОРОХІВНИЦІ»
Плотери iEcho PK 0604/0705 Plus для українських друкарень вже справа звичайна. Досвід експлуатації цих універсалів свідчить про те, що свої функції вони впевнено виконують, очікуванням здебільшого відповідають. Є звісно певні проблеми, які доводиться вирішувати, проте і розумної альтернативи з подібними функціями та за прийнятною вартістю на ринку просто не представлено.
Засновник та власник FLOCASE Владислав Стрєльцов проти того, щоб його компанію хтось асоціював з друкарнею. Підприємець наполягає, що FLOCASE – виробнича компанія повного циклу, що розробляє паковання та інші вироби та торгує ними.
Торік компанія «Мегатрейд» здобула статус офіційного дистрибутора в Україні відомого виробника додрукарського та післядрукарського устаткування компанії Grafmasz (Польща).
У воєнні часи системна робота з постачання устаткування для поліграфії (так само, як і реалізація друкарнями запланованих планів з технічного переоснащення) – речі надзвичайно складні. Але й зупинятися не можна – ані постачальникам, ані виробникам друкованої продукції.Щоб ринок поліграфії отримав надію на відновлення після війни, друкарням вже сьогодні варто винаходити можливості оновлювати виробниче устаткування. Це дасть змогу залучити додаткові обсяги замовлень та гідно конкурувати, коли обсяги збільшаться.Нам приємно, що на сторінки Print+ поступово повертається контент, пов’язаний з інсталяціями нового устаткування в українських друкарнях. Звичайно, рішення щодо придбання цього устаткування приймалося ще до підступного нападу росії. Але, враховуючи ситуацію, замовники мали змогу від своїх планів і відмовитися.Проте, довіра до «Мегатрейд», партнера в Україні компаній Grafmasz (Польща), Hangzhou IECHO Science & Technology Co., Ltd. (Китай), Tauler (Іспанія), мабуть, сприяли тому, що у Києві, Дніпрі, Ужгороді, Чернівцях були інстальовані нові гідравлічні гільйотини, ріжучий плотер, промисловий ламінатор.