Блог пользователя agarkov


Зарегистрован: 2010-12-27

Карма: 21

Активен в категориях: Новини поліграфії, Виробництво етикетки та паковання, Маркетинг та менеджмент у поліграфії, Друк на тканині, Цифровий друк, Витратні матеріали, Postpress

Завдяки точковим інвестиціям компанія Brandcard зміцнила позиції на ринку пластикових карток та розширила сферу діяльності

2024-05-16
Новини поліграфії

Відомий виробник пластикових карток та картонних скретч-карт компанія Brandcard з Вінниці на початку 2022 р. інвестувала в ЦДМ Ricoh Pro C7200X, що дало змогу не лише суттєво посилити позиції у напрямку виготовлення пластикових карток, але й повернутися до сегменту комерційного друку, з якого власник компанії Андрій Гуренко вийшов після кризи 2008 року, зосередившись на випуску пластикових карток. Результатом подальшої співпраці між постачальником ЦДМ компанією «Мегатрейд» та Brandcard стала інсталяція інноваційного автоматичного ламінатора Tauler SMTB3, який, за влучним висловом директора друкарні, здатен на тривалий час закрити потребу цифрової друкарні.

Подробнее...


Як отримати паковання своєї мрії? Звернутися до РВГ «Колібрі»!

2024-05-09
Виробництво етикетки та паковання

Це історія про те, як засновниця Рекламно-виробничої компанії з Донецька виїхала у 2014 р. до Києва, маючи із собою лише комп’ютер. Але вже у столиці разом з партнером побудувала потужний багатопрофільний бізнес з виготовлення брендованого паковання, коробочок з палітурного картону, паперових пакетів, папера тішью.

Подробнее...


Чотири місяці, варті десятиріч

2024-05-02
Маркетинг та менеджмент у поліграфії

Після руйнування внаслідок ракетного удару друкарня «Франко Пак» та сервіс printto відновилися за підтримки колег

Подробнее...


Досвід трансформації під час війни

2024-03-28
Друк на тканині

Група компаній DVE в останні два роки успішно виконує спецзамовлення для військових та суттєво розвинула бізнес з виготовлення власних виробів

Подробнее...


Тиск на витрати, дефіцит кваліфікації та стійкість — Heidelberg вирішує ці мегатренди за допомогою інновацій на drupa 2024

2024-03-28
Маркетинг та менеджмент у поліграфії

Heidelberg бере участь у виставці drupa 2024 у Дюссельдорфі та на території Віслох-Вальдорф. Поліграфічний сектор стикається з трьома проблемами: постійно зростаючий тиск на витрати, брак кваліфікованих працівників і зростаючі вимоги до сталого розвитку. У відповідь на ці мегатренди компанія Heidelberger Druckmaschinen AG (Heidelberg) представить численні інновації під девізом «Розкрийте свій потенціал» на цьогорічній виставці drupa.

Подробнее...


Koenig & Bauer виконує власний прогноз на 2023 р. і очікує стабільний бізнес у 2024 році

2024-03-03
Маркетинг та менеджмент у поліграфії

Koenig & Bauer AG оголосила, що на основі своїх попередніх і поки неаудованих цифр, вона виконала власний прогноз на 2023 рік. Незважаючи на триваючу складну світову економічну ситуацію, яка додатково погіршується низкою факторів, таких як вищі витрати на енергію, матеріали та персонал, прибуток Групи до сплати відсотків і податків (EBIT) досяг €29,9 млн. Таким чином, EBIT перебуває в межах прогнозованого діапазону €25-35 млн, який був скоригований 8 листопада 2023 року.

Подробнее...


Xerox® PrimeLink® C9070 – логічна інвестиція друкарні Happy Print

2024-02-19
Цифровий друк

Друкарня Happy Print з Софіївської Борщагівки стала одним із власників Xerox® PrimeLink® C9070, яку придбала в рамках акції «Друкуймо разом до Перемоги», яку наприкінці літа-початку осені 2023 р. проводила компанія Xerox Україна разом з партнерами.Кожен випадок придбання ЦДМ, звісно, індивідуальний, але, впевнені, історія Happy Print має певні риси, подібні до історій інших новоявлених власників цієї непересічної ЦДМ.

Подробнее...


Розворот на 360° у цифровому друці

2024-02-14
Маркетинг та менеджмент у поліграфії

Компанія .BRAND повністю оновила парк ЦДМ, зробивши ставку на Ricoh

Подробнее...


Siegwerk святкує 200 років як родинна компанія

2024-01-25
Витратні матеріали

Під девізом «Давайте святкувати» Siegwerk присвячує 2024 р. останнім 200 рокам еволюції компанії як родинного бізнесу з корінням у Зігбурзі (Німеччина), до провідного міжнародного виробника чорнил і покриттів.

Подробнее...


iEcho PK 0604/0705 Plus – типовий аксесуар цифрової друкарні: можливості вражають, альтернатива майже відсутня

2023-12-19
Postpress

Плотери iEcho PK 0604/0705 Plus для українських друкарень вже справа звичайна. Досвід експлуатації цих універсалів свідчить про те, що свої функції вони впевнено виконують, очікуванням здебільшого відповідають. Є звісно певні проблеми, які доводиться вирішувати, проте і розумної альтернативи з подібними функціями та за прийнятною вартістю на ринку просто не представлено. 

Подробнее...