Блог пользователя agarkov


Зарегистрован: 2010-12-27

Карма: 19

Активен в категориях: Печать на ткани, Новые медиа, Цифровая печать, Рассуждения о полиграфии, Производство этикетки и упаковки, Разное

СУБЛІМАЦІЯ – курс на текстильне виробництво

2020-08-23
Печать на ткани

Читачі журналу Print+ не з чуток знають про можливості сублімаційних принтерів у рекламно-сувенірній індустрії. Але сучасні тенденції вказують на дедалі більше проникнення цифрового друку в легку промисловість.Сьогодні ми розповімо про новинки та вигоди сублімації не лише для рекламно-сувенірної галузі, а й для текстильних виробництв. Цей матеріал буде цікавий керівникам компаній, що вже мають замовників на текстильну продукцію або замислюються переорієнтувати свій бізнес на текстильне виробництво.

Подробнее... 0


Старт или модернизация рекламно-сувенирного бизнеса в два клика с EPSON

2020-08-23
Печать на ткани

Компания Epson выпустила первый универсальный сублимационный настольный широкоформатный принтер Epson SureColor SC-F500 (А1+) с СНПЧ и возможностью горячей дозаправки чернил из контейнеров, с максимальной скоростью печати – 70 сек/А1.

Подробнее... 0


Стремительный рост как смысл развития компании «Банана Принт»

2020-08-20
Новые медиа

Харьковская компания «Банана Принт» за три года совершила стремительный рост и сумела из обычного рекламного агентства, работавшего на рынке преимущественно в качестве посредника, вырасти в заметную на рынке Харькова типографию цифровой печати. Такой рывок стал возможен благодаря партнерству с надежными типографиями офсетной и широкоформатной печати. Альянс типографий, продолживший работать под единым брендом «Банана Принт», сделал ставку именно на цифровую печати и не прогадал. Успешная работа в кризис позволила инвестировать средства в новую ЦПМ Xerox® Versant 180 Production Press, переехать в новые производственные помещения и планировать покупку еще одной аналогичной машины.

Подробнее... 0
Переломний момент на ринку друку цифрової етикетки

2020-08-14
Производство этикетки и упаковки

Львівська компанія «Ріббон Юа» придбала третю в Україні ЦДМ Konica Minolta AccurioLabel

Подробнее... 0


Инсталляция Xerox® Versant 180 Production Press как итог поступательного развития «Райской полиграфии»

2020-08-09
Цифровая печать

«Конек» харьковской типографии – дизайнерские услуги, теперь же усилятся ее компетенции и в области печати

Подробнее... 0


У Дніпрі було створено ГО «Кластер поліграфічної індустрії, видавництв та цифрових технологій «Print Promotion»

2020-07-24
Разное

23 липня 2020 року в Дніпропетровській обласній було підписано угоду про створення громадської організації «Кластер поліграфічної індустрії, видавництв та цифрових технологій «Print Promotion» (далі – Кластер). Ініціаторами та привілейованими членами Кластеру виявили бажання стати друкарні міста, а також єдиний на Дніпропетровщині заклад професійної освіти поліграфічного спрямування ДНЗ «МВПУПІТ». Також на нараді було затверджено структуру Кластеру та одноголосно обрано Головою Правління – Наталію Яценко (друкарня «Формат А+»). Перші Загальні збори членів Кластера відбудуться під час урочистостей відзначення 100 – річного ювілею від початку заснування освітньої діяльності ДНЗ «Міжрегіональне вище професійне училище з поліграфії та інформаційних технологій».

Подробнее... 0


Логичный апгрейд

2020-07-14
Цифровая печать

В типографии SVM на смену поработавшей на славу Ricoh ProTM C7100X пришла более удобная и функциональная Ricoh ProTM C7200X

Подробнее... 0