Як зміниться друкарська галузь у 2021 році — і далі?

2021-02-22
agarkov Маркетинг и менеджмент в полиграфии 395

Останній аналіз Smithers (пише на порталі Whattheythink.com Джон Нельсон) свідчить, що глобальна пандемія коронавірусу глибоко змінила світову поліграфічну галузь. Загальна вартість індустрії впала з $814,7 млрд. у 2019 р. до $743,4 млрд. у 2020 р. (прогноз).

Подробнее... 0


Вплив пандемії COVID-19 на поліграфічні галузі країн ЄС

2021-02-17
agarkov Маркетинг и менеджмент в полиграфии 226

Як ми вже зазначали, експерти порталу WhatTheyThink намагаються відслідити вплив COVID-19 на поліграфічні галузі країн ЄС. Зокрема вони розглянули, як пандемія вплинула на друкарство в Іспанії та Німеччині. Розпочнемо з Іспанії, бо дослідження порталу охоплює ситуацію за вісім перших місяців 2020 р., а по Німеччині розглянуто більший період – із листопадом 2020 р. включно.

Подробнее... 0


Компанія «Мегатрейд» використала 2020 рік як плацдарм для потужного розвитку напрямку Ricoh

2021-02-16
agarkov Маркетинг и менеджмент в полиграфии 468

Минулий, досить незвичний рік, керівник напряму Ricoh компанії «Мегатрейд» Владислав Швецов оцінює як цілком непоганий для розвитку основної сфери діяльності підрозділу та супутніх напрямків.

Подробнее... 0


COVID-19 не справив руйнівного впливу на поліграфію країн Балтії

2021-02-12
agarkov Маркетинг и менеджмент в полиграфии 371

Портал WhatTheyThink публікує цикл матеріалів, у яких розглядає стан поліграфічної галузі в європейських країнах на основі щомісячних виробничих показників останніх періодів. В одній з публікацій редакція розглянула друкарську галузь країн Балтії.

Подробнее... 0


Михаил Онищенко: «Наличие большого количества устойчивых типографий на рынке повышает его стабильность»

2021-01-22
agarkov Маркетинг и менеджмент в полиграфии 437

В традиционном предновогоднем интервью с генеральным директором компании MacHOUSE Михаилом Онищенко мы говорили об итогах года для компании, а также вызовах уходящего високосного года, вероятно, одного из сложнейших в истории независимой Украины и ее полиграфической отрасли, ключевых изменениях и достижениях партнеров MacHOUSE, а также некоторых позитивах 2020 года. Ведь благодаря пассионариям, активной части общества, страна все же выстояла, ее экономика не рухнула, что вселяет некоторые надежды на будущий ренессанс.

Подробнее... 0


Для многих пандемия стала лишь катализатором неизбежного вывода: необходимости адаптироваться или умереть

2021-01-08
agarkov Маркетинг и менеджмент в полиграфии 268

Мы продолжаем всесторонне подводить итоги сумасшедшего 2020 года. Традиционный опрос украинских полиграфистов «Итоги уходящего года» мы посчитали необходимым дополнить информацией о том, как прореагировали на ситуацию с COVID 19 полиграфисты на различных европейских и мировых рынках: как они сдержали первый удар, какие стратегии поведения выбрали на стремительно падающих рынках, стоило ли им рассчитывать на государственную поддержку, какие критические изменения случились в мировой полиграфии буквально за 9 месяцев, а, главное, что впереди!

Подробнее... 0


Covid 19 – оценка ситуации вендорами и их действия

2021-01-08
agarkov Маркетинг и менеджмент в полиграфии 204

Глобальная пандемия коронавируса Covid 19, вызванная SARS-CoV-2, внесла огромные изменения в деятельность всех без исключения компаний, работающих в экосистеме полиграфии. Категорией, представители которой были вынуждены реагировать на вызовы едва ли не быстрее типографий, стали производители печатного оборудования, поскольку важнейшей составляющей стабильности для них в этот период были продажи.

Подробнее... 0


EDP ​​Awards 2020: 29 продуктов-победителей

2020-12-16
agarkov Маркетинг и менеджмент в полиграфии 195

7 декабря 2020 г. состоялась онлайн-церемония награждения 29 победителей премии EDP Awards 2020 Европейской ассоциации изданий о цифровых технологиях в полиграфии (EDP Association). Награды были вручены в 14-й раз. В этом году даты сместились из-за пандемии коронавируса и отмены выставки drupa 2020.

Подробнее... 0


Konica Minolta Ukraine переосмислила свій підхід до проведення демонстрацій

2020-12-14
agarkov Маркетинг и менеджмент в полиграфии 210

Компанія збільшила асортимент обладнання та програмного забезпечення у своєму  демозалі й запропонувала альтернативні форми демонстрації їхніх можливостей.

Подробнее... 0


Упродовж року ПрАТ «Київполіграфмаш» вдалося забезпечити майже безперервний виробничий процес

2020-12-05
agarkov Маркетинг и менеджмент в полиграфии 697

ПрАТ «Київполіграфмаш» — єдине в Україні та теренах колишнього СРСР діюче підприємство поліграфічного машинобудування, яке спеціалізується на розробці та виробництві машин для поліграфії та паковання. На заводі виготовляються флексографічні, бобінорізальні, фальцювальні , ниткозшивні поліграфічні машини, дротозшивні поліграфічні й тарні машини, промислові ламінатори, друкарсько-висікальні лінії та устаткування для виготовлення гофрокартонної тари, а також запасні частини до різноманітного поліграфічного обладнання.

Подробнее... 0