Інноваційний центр з підтримкою 5G

2021-02-05
Valia_V Новые медиа 64

Konica Minolta відкрила в Осаці Innovation Garden OSAKA Center – центр розвитку та співробітництва в галузі Інтернету речей і штучного інтелекту. Компанія планує приділяти особливу увагу технологіям 5G, високошвидкісної обробки зображень і візуалізації, які застосовуються в IoT-платформі FORXAI. Серед ключових особливостей Інноваційного центру – середовище на основі 5G. Konica Minolta співпрацює з NEC в створенні локальної мережі нового покоління і з KDDI у створенні загальної мережі. У центрі відбуватимуться перевірки мереж, а також «польові випробування» використання 5G для моделювання офісів і виробничих майданчиків.

Подробнее... 0


ЦПМ Xerox® Versant 180 Press позволил компании-производителю фотокниг адаптироваться к рыночным изменениям и диверсифицировать спектр услуг

2021-02-04
agarkov Цифровая печать 328

Ключевое направление деятельности частного предпринимателя из Чернигова Сергея Примы связано с производством фотокниг (в основном, это принтбуки, которые компания изготавливает способом цифровой печати). После достаточно длительной эксплуатации ЦПМ Xerox® 700 Digital Color Press, предприниматель решил не изменять бренду Xerox и произвел плановую замену на Xerox® Versant 180 Press. Это позволило не только выпускать еще более качественную продукцию, но и диверсифицировать спектр услуг, прежде всего расширив ассортимент акцидентной полиграфии и предложив специальные условия рекламным агентствам.

Подробнее... 0


Нові дати проведення весняних виставок

2021-02-04
agarkov Контакты 191

З 13 до 15 квітня 2021 року будуть проходити III Міжнародна спеціалізована виставка ЛАК&ФАРБА EXPO UA - 2021,  XIII Міжнародна спеціалізована виставка PLAST EXPO UA - 2021 та V Міжнародна спеціалізована виставка ADDIT EXPO 3D - 2021. Організатор виставок - ТОВ «Міжнародний виставковий центр» (www.iec-expo.com.ua).

Подробнее... 0


Дата проведення виставок interpack 2023 і components 2023

2021-02-04
Valia_V Новые медиа 65

Наступна виставка interpack відбудеться з 4 по 10 травня 2023 року в торговельно-виставковому центрі Дюссельдорфа разом з виставкою components. Messe Duesseldorf  погодила дати зі своїми партнерами. Реєстрація для участі у виставці почнеться наприкінці березня/початку квітня 2021 р., якщо не виникне непередбачуваних обставин. Експоненти виставки interpack 2021, яку було скасовано через пандемію коронавирусу, після реєстрації зможуть перебронювати зарезервовані стенди.

Подробнее... 0


Roland DG розширює спектр рулонних і жорстких матеріалів

2021-02-04
Valia_V Новые медиа 70

20 січня Roland DG почала продажі в регіоні EMEA рулонних УФ-принтерів/каттерів серії VersaUV LEC2 і планшетних УФ-принтерів VersaUV LEC2 серії S. У серії рулонних УФ-принтерів/каттерів VersaUV LEC2 представлено моделі LEC2-330 шир. 762 мм і LEC2-640 шир. 1625 мм, які працюють з більш широким, ніж їх попередники, спектром матеріалів.

Подробнее... 0


Highcon та EFI – партнери

2021-02-03
Valia_V Новые медиа 74

Highcon Systems (Ізраїль) і EFI (США) підписали угоду, за умовами якого системи лазерної висічки Highcon постачатимуться з ERP-системами EFI для зручної інтеграції в лінію з ЦДМ EFI Nozomi для прямого друку на гофрокартоні. Запропоновані в рамках угоди програмні пакети EFI Packaging Suite і Packaging Corrugated Suite підвищують продуктивність виробництва паковання, скорочення відходів.

Подробнее... 0


Розширено функціонал SigmaLine III

2021-02-03
Valia_V Новые медиа 70

Muller Martini модернізувала лінію SigmaLine III для виготовлення книг «на вимогу», що підбирає, фальцює та виконує обрізку з трьох боків книжкових блоків накладами від 1 екз. Раніше в SigmaLine використовувалося механічне ножове фальцювання — тепер його замінено на інноваційну технологію пневматичних ножів.

Подробнее... 0


Agfa придбала підрозділ чорнил Clariant для друкованої електроніки

2021-02-02
Valia_V Новые медиа 70

Agfa та Clariant уклали угоду, що передбачає перехід до Agfa підрозділу Clariant, що випускає матеріали для друкованої електроніки, в т.ч. струмопровідні чорнила PRELECT TPS Nano Silver. У Clariant впевнені, що передача цього бізнесу у власність Agfa надасть можливість продовжити успішний розвиток. Покупцеві угода дозволить розширити портфель функціональних матеріалів Orgacon для друкованої електроніки, залучити нових клієнтів, запропонувавши інноваційні продукти для автомобільної та інших галузей промисловості, а також для сфери екологічно чистого отримання енергії.

Подробнее... 0


Holmen Paper почала випуск дуже легкого суперкаландрованого паперу

2021-02-02
Valia_V Новые медиа 71

Holmen Paper (Швеція) налагодила випуск полегшеного чистоцелюлозного суперкаландрованого паперу Uniq. Новий папір щільністю 37 г/м² виготовляється на заводах Braviken і Hallsta та вже пройшов випробування у низці європейських друкарень.

Подробнее... 0


Фарби для високошвидкісного друку харчового паковання

2021-02-01
Valia_V Новые медиа 86

Chromatic Technologies Inc. (CTI, США) випустила люмінесцентні фарби на водній основі для друку паперового та гнучкого паковання харчових продуктів і напоїв. CTI розробила дві різні формули для паперових і плівкових матеріалів для друку: обидва матеріали забезпечують щільний шар фарби і не осідають в фарбовому апараті.

Подробнее... 0