Mondi планує інвестувати близько €200 млн в переобладнання легкої механічної папероробної машини, що є на фабриці, на високоякісну і конкурентоспроможну за вартістю машину з переробки тарного картону з річною продуктивністю близько 420 000 тонн.
Завод PW14 випускатиме до 200 тис. тонн гофроліста на рік — близько 825 млн м² разом із Progroup PW07, розташованим по сусідству у Стрикові. У новий майданчик компанія вклала €72 млн, площа заводу — понад 28 тис. м², кількість персоналу — 50 осіб.
Agfa використовує виставку C!Print, щоб представити найшвидшу версію 3,3-метрового широкоформатного гібридного УФ-принтера Jeti Tauro — модель H3300 UHS з можливістю нанесення прозорого лаку для глянсового або матового оздоблення.
Найбільша у світі косметична компанія L’Oréal придбала міноритарну частку в компанії Prinker Korea Inc, яка виробляє обладнання та матеріали (праймер та чорнила) для тимчасових татуювань. Інвестиції у цю південнокорейську компанію було зроблено через корпоративний венчурний фонд BOLD Business Opportunities for L’Oréal Development. Фінансові умови угоди не розголошуються.
Асоціація FESPA вперше проведе фестиваль обклеювання автомобілів FESPA Wrap Fest 2023 на легендарній гоночній трасі «Формули 1» Сільверстоун у Нортгемптонширі (Велика Британія). З 26 по 27 квітня світові бренди представлять на фестивалі останні інновації та тенденції в галузі індивідуального обклеювання автомобілів.
Екологічна трансформація, яка нещодавно сприймалася з нашорошеністю, стала звичною темою для обговорення в експертних колах, а також невід’ємною частиною стратегії розвитку текстильної галузі.
Данська Grafisk Maskinfabrik представила нову оздоблювальну лінію шириною 350 мм, розроблену для обробки етикетки для вина та косметики. Нова лінія DC350Flex+ має модульну конструкцію і включає модуль гарячого тиснення фольгою з макс. тиском 50 тонн.
Pixelligent Technologies представила на виставці CES нові продукти PixJet для виробництва дисплеїв наступного покоління. Струменеві склади, забезпечують чудові оптичні характеристики зі значеннями коефіцієнта заломлення від 1,65 до 1,72. Ці струменеві чорнила застосовуватимуться для виробництва OLED, QLED, MicroLED та 3D дисплеїв, а також продукції для пристроїв доповненої реальності.
Щоб зменшити кількість відходів полімерного паковання, JBM Packaging, виробник екологічно чистих, гнучких пакувальних рішень запустив EcoView™, нову лінію паперового паковання з віконцями без полімерів.
Flora (Shenzhen Runtianzhi) повідомила, що на виставці Labelexpo Southeast Asia 2023 в Таїланді в лютому буде представлена машина для друку етикеток J330-S.