Esko представила нову флексографічну CtP-систему CDI Crystal 4260 XPS, що забезпечує, за словами виробника, вищий рівень автоматизації, покращену якість, простоту та надійність експлуатації. Для прямого та зворотного засвічення використовується УФ-технологія Esko XPS Crystal зі світлодіодами постійної потужності.
Stepz — це ПЗ початкового рівня, що дає змогу друкарням цифрового пакування ввійти у світ систем Hybrid Software. Stepz включає великий набір функцій і є системою додрукарської підготовки для друку змінних даних, спуску макетів step and repeat, оптимізації друку, контролю якості, 3D-трансформації та подання макетів, а також виконання для багатьох інших потрібних у додрукарській підготовці функцій. На думку компанії Hybrid Software, Stepz «ідеально підходить для цифрових друкарень, які бажають підвищити ефективність виробництва та поліпшити якість відбитків».
GMG (Німеччина) створила ліцензований Pantone довідник кольорів GMG ColorBook для цифрового друку, який створюється за допомогою рішень GMG ColorServer і GMG OpenColor. За словами розробника, GMG ColorBook — це еталон імітації кольорів Pantone та фірмових кольорів на основі реальних умов друку. GMG ColorBook відтворює фактичний кінцевий результат, бо виготовляється за конкретних виробничих умов, на конкретній друкарській машині, з використанням конкретних чорнил або тонерів і на такому ж матеріалі.
Barbieri Electronic випустила спектрофотометр Spectro LFP qb, оптимізований для вимірювання кольору в 3D-друці. Новинка має всі функції Spectro LFP qb, але оснащена модифікованою оптичною системою з площею освітлення 16 мм і площею вимірювань 2 мм. Оптика модифікована спеціально для вимірювання зразків, видрукуваних на 3D-принтері. Цей спектрофотометр використовується в дослідницькій діяльності FOGRA в галузі кольорового 3D-друку.
Hybrid Software випустила ПЗ Cloudflow RIP Farm для друку паковання та етикетки. За словами розробника, програмні RIP в комплекті з CtP-системами добре працюють при використанні одного пристрою, але не є ефективними в рамках корпоративних операцій з більш ніж однією одиницею обладнання. Такі RIP не пропонують механізму для розподілення навантаження між декількома CtP-системами, і якщо виробничі обмеження змушують перемістити завдання на іншу друкарську машину, його доводиться обробляти повторно.
Єдиний користувальницький інтерфейс Amfortis гарантує високу якість та одноманітність друку, оптимізуючи розмноження макетів на формат друку (Step & Repeat), растрування та управління завданнями. Інноваційне ПЗ функціонує як інтегрований центр управління не лише для виведення друкарських форм та отримання кольоропроби, але і для управління ЦДМ, широкоформатними принтерами та цифровими ріжучими пристроями.
Enfocus (Бельгія) випустила оновлення пакета платформи Switch для автоматизації процесу друку. У Switch 2021 Spring додано підтримку Node.js, реалізовані нові функції і внесені поліпшення для підвищення зручності роботи кінцевих користувачів.
Esko випустила новий технічний документ — Cloud Freedom — для забезпечення ефективності проведених операцій, безпеки даних і гнучкості у роботі постачальників друку та паковання. Цей новітній інструмент було представлено одразу після успішного запуску в 2020 р. програми Digital Maturity Model (Модель цифрової зрілості), покликаної допомогти менеджерам задовольнити зростаючі потреби в стратегічному рішенні питань цифровізації бізнесу, автоматизації та комунікації.
Kodak отримала замовлення від WKS Group (Німеччина) на постачання першої в світі CtP-системи Kodak Magnus Q4800. За словами виробника, новинка з технологією Kodak Squarespot забезпечує кращу на ринку дуже великого формату (XLF) швидкість і продуктивність і здатна виготовляти друкарські форми формату до 1600×2900 мм для 96-сторінкових рулонних офсетних машин.
Enfocus (Бельгія) випустила версії ПЗ PitStop Pro 2021, PitStop Server 2021 і PitStop Library SDK для редагування PDF-файлів. У них додано нові функції редагування PDF і контролю якості, в т.ч. PitStop Actions для друку етикетки та паковання. В PitStop 2021 з’явилися нові функції, що полегшують перевірку, обрізання та створення «вильотів» за рахунок продовження векторних ліній. У такий спосіб скорочується час додрукарської підготовки PDF-файлів зі складними контурами різання та висічки.