Провайдер широкоформатного друку, виробник дисплеїв і графіки MediaCo Group придбав перший у Великобританії swissQprint Kudu, який інстальовано на сучасному виробничому майданчику в Траффорд Парк (Манчестер). swissQprint Kudu з розміром робочого столу 3,2×2 м поєднує великі обсяги виробництва з точністю та гнучкістю друку з використанням 10 кольорових каналів.
Інженери KPS провели монтаж додрукарського обладнання в видавництві «МакДен» (Суми).
Leonhard Kurz представить на виставці interpack 2023 з 4 по 10 травня 2023 року нові технології та інноваційні рішення для обробки поліграфічної продукції під девізом «Робимо кожен продукт унікальним». Також компанія представить на стенді вражаючу «Стіну натхнення».
90% текстильного друку все ще виробляється аналоговим способом, але Xaar вважає, що друкувальна голівка Aquinox, випущена наприкінці минулого року, може допомогти цифровій трансформації галузі. Компанія очікує, що впродовж трьох років продаж друкувальної голівки Aquinox зробить цифровий текстильний друк ключовим ринком для її бізнесу, який колись залежав в основному від друку на керамічній плитці.
Інсталяція в ПП «РА Бастіон» (Вінниця) рулонного УФ-принтера Mimaki UJV100-160, стала ще одним кроком на шляху розвитку компанії. Це вже не перше устаткування бренду Mimaki в агенції: у її друкарському цеху успішно працює екосольвентний принтер Мімакі JV100-160.
Інвестиційна компанія Aurelius придбала у групи Agfa-Gevaert бізнес-підрозділ Agfa Offset Solutions, що є одним з провідних світових постачальників додрукарських рішень для офсетного друку. У 2022 ф.р. обсяг продажів Agfa Offset Solutions становив €779 млн, що відповідає приблизно 20% частці на світовому ринку. Сума угоди становила близько €100 млн. Відповідно до умов угоди про купівлю акцій, Agfa продовжить постачати певні витратні матеріали (вкл. плівку) та послуги своєму колишньому підрозділу.
Konica Minolta оголосила про початок комерційного продажу нової струменевої УФ-системи AccurioShine 3600 для цифрового оздоблення поліграфічної продукції, яку анонсувала влітку 2022 року.
У 2023 році корпорації Komori виповнюється 100 років. Впродовж усього цього часу Komori обслуговує своїх клієнтів, прагнучи перевершити їхні очікування за допомогою інноваційних продуктів.
Mondi, світовий лідер у сфері екологічного паковання та паперу, співпрацює зі швейцарським виробником ATS-Tanner, щоб створити інноваційну паперову стрічку, яка може об’єднувати окремо марковані продукти або пачки, зменшуючи кількість використаних полімерів.
У середині березня на майданчику EFI Reggiani у Бергамо відбувся захід для клієнтів, на якому демонструвався промисловий принтер ecoTERRA, рішення «все в одному» для пігментного друку, яке не потребує допоміжного обладнання для попередньої та подальшої обробки.