Constantia Flexibles усвідомлює свою роль у формуванні більш сталого майбутнього. Особливо в часи зміни клімату, встановлення науково обґрунтованих цілей і стимулювання науково-дослідних розробок для створення інноваційних рішень для зменшення викидів парникових газів (ПГ) і прискорення переходу до економіки з низьким вмістом вуглецю має бути ключовою метою будь-якої виробничої компанії. 

Через це Constantia Flexibles вирішила долучитися до Ініціативи науково обґрунтованих цілей (SBTi). «Ми раді оголосити про це зобов’язання та приєднатися до інших організацій у боротьбі зі зміною клімату, — говорить Пім Верваат, генеральний директор Constantia Flexibles. — Стійкість завжди була частиною нашої ДНК, тому ми продовжуємо інвестувати в розробку більш екологічних пакувальних рішень, зосереджуючись на циркулярній економіці».

З 2018 р. компанія має затверджену науково обґрунтовану мету скорочення викидів парникових газів і послідовно працює над досягненням мети скоротити викиди парникових газів у всіх трьох сферах діяльності на 24% до 2030 року. «Щоб залишатися на передньому краї сталого розвитку, було час оновити нашу ціль, щоб відобразити потребу обмежити глобальне потепління до 1,5° C і досягти нульового чистого викиду до 2050 року, — додає Верваат. — Тому ми вирішили збільшити амбіції та взяли на себе зобов’язання встановити науково обґрунтовану ціль Net Zero в усіх трьох областях впродовж наступних двох років».

Ініціатива науково обґрунтованих цілей (SBTi) є партнерством між (CDP Carbon Disclosure Project), Глобальним договором ООН, Інститутом світових ресурсів (WRI) та Всесвітнім фондом природи (WWF). Заклик SBTi до дії є одним із зобов’язань коаліції «Ми маємо на меті бізнес».