EFI анонсує нові гібридні принтери серії VUTEk h+ із перспективними вдосконаленнями для виробників вивісок і дисплеїв

2024-02-18
Широкоформатний друк

Electronics For Imaging, Inc. анонсувала серію гібридних планшетних/рулонних світлодіодних принтерів EFITM VUTEk® h3+ і VUTEk h5+ із розширеними можливостями друку та обробки носіїв.

Подробнее...


Agfa та EFI оголосили про стратегічне партнерство

2024-02-01
Широкоформатний друк

Agfa і EFI повідомили про те, що вони вступають в глобальне стратегічне партнерство, спрямоване на використання передових технологій одна одної. Співпраця двох лідерів галузі — важлива віха на арені широкоформатного струменевого друку.

Подробнее...


Agfa запускає гібридний струменевий принтер Anapurna H3200 наступного покоління

2024-01-25
Широкоформатний друк

Agfa представляє нове покоління широкоформатного гібридного принтера Anapurna H3200, зі значним прогресом у швидкості та якості друку. Завдяки майже 70% збільшенню швидкості друку порівняно з попередником (у режимі виробництва), остання версія 3,2 м Anapurna H3200 стає серйозним кроком уперед для магазинів вивісок і цифрових друкарень, що дасть їм змогу швидко працювати з широким діапазоном завдань друку.

Подробнее...


Roland DG представляє два компактних настільних принтера в серії VersaStudio

2024-01-17
Широкоформатний друк

Корпорація Roland DG анонсувала два нових продукти: BD-8 – перший планшетний УФ-принтер у серії VersaStudio, і VersaStudio BY-20 з технологією Roland DG Direct-to-Film (DTF Transfer) для широкого круга замовників, що займаються декоруванням продуктів із тканини.

Подробнее...


Ricoh Europe і Flora оголошують про партнерство в регіоні EMEA

2023-12-06
Широкоформатний друк

Після оголошення про офіційне партнерство Ricoh з Flora Digital комерційні друкарні та фахівці з вивісок і дисплеїв отримають більшу виробничу гнучкість і універсальність. Партнерство Ricoh і Flora базуватиметься на технології Ricoh.

Подробнее...


Fiery революціонізує індустрію автостайлінгу в Європі завдяки службі шаблонів транспортних засобів і цінових пропозицій

2023-11-30
Широкоформатний друк

Завдяки великій колекції шаблонів Pro Vehicle Outline дизайнери та монтажники автомобільного покриття можуть швидко та легко шукати, отримувати доступ і завантажувати точні шаблони автомобілів для найпопулярніших транспортних засобів у Європі.

Подробнее...


Canon випускає 11 нових моделей широкоформатних струменевих принтерів

2023-11-07
Широкоформатний друк

Нові моделі призначені для друку креслень та графіки CAD, плакатів для роздрібної торгівлі та ресторанів.

Подробнее...


Mimaki проведе захід Global Innovation Days наприкінці жовтня

2023-10-19
Широкоформатний друк

Mimaki має намір вп’яте провести віртуальний захід «Глобальні дні інновацій» (Global Innovation Days) з 25 по 27 жовтня поточного року.

Подробнее...


Vanguard Digital Printing Systems анонсує абсолютно новий принтер

2023-10-15
Широкоформатний друк

Vanguard Digital Printing Systems, що входить до Durst Group, оголошує про новітнє доповнення до портфоліо принтерів. Дебют абсолютно нового планшетного принтера відбудеться на виставці Printing United Expo 2023.

Подробнее...


Mimaki модернізує лінійку УФ-принтерів

2023-09-28
Широкоформатний друк

Mimaki представила два нові світлодіодні УФ-принтери шириною 1,6 м – рулонний ріжучий принтер UCJV330-160 та модель початкового рівня UJV100-160Plus. Принтер UCJV330-160 має продуктивність 28 м²/год. при друці CMYK або 18 м²/год з нанесенням CMYK + білий + прозорий лак, що входить до стандартної комплектації.

Подробнее...