Впродовж останніх тижнів київські комунальники демонтували десятки незаконних рекламних конструкцій. Фото результатів своєї роботи опублікували Управління з питань реклами КМДА та КП «Київреклама». Під гарячу руку комунальників потрапила навіть «Укрпошта».
Впродовж 2022 р. Головне управління Держпродспоживслужби в Харківській області дослідило 301 рекламоносій. У результаті перевірок виявлено 92 порушення, складено та винесено 81 рішення щодо порушення законодавства про рекламу на суму 313,2 тис. грн.
Міський голова Черкас Анатолій Бондаренко провів робочу нараду з заступником Віктором Беззубенком та представниками управління інспектування, департаменту архітектури та містобудування, обговорили проблему впорядкування за умов війни рекламних конструкцій та тимчасових споруд, встановлених на вулицях міста.
Як розповіли у міському КП «Адміністративно-технічне управління», за перші чотири місяці цього року у Львові виявлено 451 самовільно розміщену конструкцію. Їх демонтовано.
У Луцьку демонтують ще 33 рекламні борди та щити. Таке рішення затвердили під час засідання виконкому міськради. «Усього в місті орієнтовно 200 конструкцій, котрі планують знести», – розповів директор комунального підприємства «Луцькреклама» Олександр Ковальський.
Вулицю Соборності звільнили від незаконних рекламних конструкцій. Аналогічні роботи з демонтажу фахівці комунального підприємства разом з представниками відділу з питань реклами виконкому Криворізької міської ради провели у Металургійному, Саксаганському та Довгинцівському районах Кривого Рогу. Результат за день – мінус 15 незаконних рекламних конструкцій різних типів.
Усі рекламні конструкції Черкас буде перевірено на відповідність схемі зовнішньої реклами та типовому вигляду рекламоносіїв. Таке доручення члени виконавчого комітету дали управлінню інспектування міськради.
За словами міського голови Сергія Моргунова, на базі майбутнього заводу макулатуру перероблятимуть на паперову масу, з якої роблять картонну тару.
Моніторинг був проведений в Києві по всім форматам за виключенням зупинок громадського транспорту та LED-носіїв. Використовувався метод послідовного обходу, з фіксацією інформації про стан носія, та розміщення реклами. Загалом в моніторинг потрапило близько 8 000 носіїв.
У Тернополі 11 квітня спеціальна робоча група демонтувала незаконні 20 рекламних конструкцій. Їхні власники наразі невідомі. Про це повідомляється з посиланням на Тернопільську міську раду. Реклама була розміщена на електроопорах.