INX представить три унікальні чорнильні рішення Triangle® на Fespa Global Print Expo

2024-02-29
Витратні матеріали

INX Europe планує представити три нові продукти преміум-класу з чорнилами, що отверджуються УФ-випромінюванням, і продемонструвати широкий спектр рішень на стенді № 1-D85 на цьогорічній виставці Fespa Global Print Expo. Подія відбудеться 19-22 березня в конференц-центрі RAI Amsterdam в Нідерландах.

Подробнее...


У IV кв. 2023 р. виробництво тарного картону у США зросло на 12%

2024-02-08
Витратні матеріали

Обсяг виробництва тарного картону в США у 4 кв. 2024 р. зріс у річному вирахуванні на 12%, але за весь 2023 р. знизився на 3%, повідомляє американська Асоціація лісової та паперової промисловості (The American Forest & Paper Association, AF&PA).

Подробнее...


Flint Group надає оновлену інформацію про вплив розвитку подій у Червоному морі

2024-02-07
Витратні матеріали

Flint Group, провідний постачальник чорнил і покриттів для друкарської та пакувальної промисловості, коментує ескалацію впливу, спричиненого затримками доставки через торговельні шляхи на Близькому Сході.

Подробнее...


Sun Chemical виводить на FESPA повний асортимент чернил

2024-02-02
Витратні матеріали

Sun Chemical представляє повний асортимент цифрових черніл для оформлення текстилю в різних сферах застосування: вишивка, реклама, спортивний одяг, мода та домашній текстиль.

Подробнее...


Sappi припиняє виробництво на заводі у Ланакені

2024-01-26
Витратні матеріали

Sappi, один із провідних світових постачальників паперу та матеріалів, виготовлених з відновлюваних ресурсів на основі деревного волокна, підтвердила, що припинила виробництво на фабриці у Ланакені у Бельгії через глобальний економічний спад, депресивні ринки, геополітичну нестабільність і слабке економічне зростання.

Подробнее...


Voith переробляє ПМ на заводі Schumacher Packaging

2024-01-22
Витратні матеріали

Voith і Schumacher Packaging успішно запустили ПМ 2 у Мишкуві (Польща). За винятком кількох існуючих компонентів, уся виробнича лінія модернізована для досягнення найвищих стандартів стійкості та ефективності.

Подробнее...


Landa Digital Printing запускає новий завод з виробництва чорнил у Північній Америці

2024-01-20
Витратні матеріали

Landa Digital Printing оголосила про відкриття чорнильного заводу для забезпечення зростаючої бази клієнтів у Північній Америці. Очікується, що новий завод почне роботу в другій половині 2024 року.

Подробнее...


Sappi продовжує ліквідацію своїх заводів

2024-01-17
Витратні матеріали

Sappi підтвердила закриття фабрики в м. Ланакен (Бельгія), що призведе до скорочення виробництва на понад півмільйона тонн крейдованого паперу для ринку рулонного офсетного друку.

Подробнее...


Nobelus® виходить на європейський ринок

2024-01-16
Витратні матеріали

Після десятиліть безперервного стабільного зростання в Північній Америці Nobelus, провідний дистрибутор термоламінатів, непідтримуваних плівок і систем термоламінування, виходить на європейський ринок послуг друку.

Подробнее...


Sappi виробляє гнучкий пакувальний папір з відновлюваної сировини

2024-01-16
Витратні матеріали

Компанія Sappi представила два нових види гнучкого пакувального паперу, виготовлені з відновлюваної сировини, як альтернативу пакованню на основі викопного палива, що підлягає повторній переробці.

Подробнее...