Mimaki Engineering випускає картонні чорнильні картриджі

2024-06-23
Витратні матеріали

Виробник промислових струменевих принтерів, ріжучих плотерів і 3D-принтерів Mimaki Engineering випустила нові картонні чорнильні картриджі. Представники компанії заявили, що інновація замінює традиційні пластикові картриджі на екологічно чисту паперову альтернативу. Вони розроблені для використання в екосольвентних принтерах Mimaki, й компанія заявила, що ці картриджі «зберігають виняткову продуктивність» при значному зниженні впливу на довкілля.

Подробнее...


Mondi інвестує €200 млн у переробку тарного картону

2024-05-27
Витратні матеріали

Компанія Mondi провела церемонію закладення каменю в італійському місті Дуіно: компанія інвестувала €200 млн в завод, придбаний у січні 2023 року. Існуючу папероробну машину заводу переобладнують на машину для переробленого картону. Запуск нової машини очікується в 2025 році.

Подробнее...


Xsys запускає серію флексографічних пластин nyloflex eco

2024-05-26
Витратні матеріали

Компанія Xsys представила дві нові пластини під нещодавно створеним брендом nyloflex eco, використовуючи відновлювану сировину як частину рецептури пластин і пропонуючи до 20% швидшу обробку, що сприяє економії часу та енергії.

Подробнее...


Drytac на drupa 2024

2024-05-25
Витратні матеріали

Drytac, виробник самоклейних матеріалів для ринків широкоформатного друку та вивісок, із задоволенням повідомляє, що кілька провідних компаній використовуватимуть його матеріали як частину живих демонстрацій продуктів на drupa 2024.

Подробнее...


Siegwerk створює глобальний підрозділ для розробки функціональних пакувальних покриттів

2024-04-22
Витратні матеріали

Siegwerk повідомила про створення нового глобального бізнес-підрозділу, основним завданням якого стане розробка функціональних покриттів для пакувальної та етикеткової продукції, що повністю переробляються. Як заявили представники корпорації, це рішення означає не лише постановку чергової стратегічної мети, а й позиціонування Siegwerk як розробника рішень для паковання, максимально потрібного в умовах розвитку економіки замкненого циклу.

Подробнее...


DuPont продемонструє силу інновацій на drupa 2024

2024-03-31
Витратні матеріали

DuPont оголосила про те, що представить свої останні інновації брендів Cyrel®, Artistri® і Tyvek® на drupa. DuPont приєднається до виставки, об’єднавши ці три знакові бренди, які є одними з найкращих у своєму класі рішень у сфері друку та паковання.

Подробнее...


INX підкреслить стійкість і співпрацю з клієнтами на drupa 2024

2024-03-28
Витратні матеріали

INX International Ink Co. готується до повернення провідної світової виставки технологій друку та графічної комунікації. INX не лише представить широкий асортимент чорнил, покриттів і рішень для управління кольором, але й продемонструє прихильність екологічному розвитку, інноваційній продукції та партнерству з клієнтами в пав. 3, стенд E83 на Дюссельдорфській виставці.

Подробнее...


Нова серія чорнил Novasens® P670 Prime від Flint Group

2024-03-14
Витратні матеріали

Flint Group випустив Novasens® P670 Prime, високоефективну серію технологічних фарб із низьким запахом і низькою міграцією (LOLM), створених для задоволення потреб листових офсетних пакувальних друкарень у всьому світі. Novasens® P670 Prime забезпечує комплексне рішення для підвищення ефективності та зменшення відходів.

Подробнее...


Mondi розширює потужності різання в Словаччині

2024-03-07
Витратні матеріали

Mondi інвестувала у нову установку для розрізання та перемотування паперу для своєї словацької паперової фабрики в Ружомбероку, щоб збільшити потужність у вузьких рулонах і розширити пропозицію продукції.

Подробнее...


INX представить три унікальні чорнильні рішення Triangle® на Fespa Global Print Expo

2024-02-29
Витратні матеріали

INX Europe планує представити три нові продукти преміум-класу з чорнилами, що отверджуються УФ-випромінюванням, і продемонструвати широкий спектр рішень на стенді № 1-D85 на цьогорічній виставці Fespa Global Print Expo. Подія відбудеться 19-22 березня в конференц-центрі RAI Amsterdam в Нідерландах.

Подробнее...