ICScolor та Stora Enso на virtual.drupa

2021-04-13
Материалы

Компанія ICScolor, Inc., яка створила Remote Director, провідне рішення для цифрової кольоропроби, візьме участь у virtual.drupa спільно з Stora Enso Paper. Виставку drupa у форматі оффлайн було скасовано у 2021 р. через пандемію коронавірусу, тому організатори вирішили провести чотириденну віртуальну подію «virtual.drupa». Stora Enso демонструватиме свій сервіс Softproofing під управлінням Remote Director.

Подробнее... 0


Hubergroup пропонує безпечні фарби та лаки для харчового паковання

2021-04-11
Материалы

Hubergroup Print Solutions розробила серію фарб на основі лінійки MGA NATURA з низьким рівнем міграції. За словами виробника, нові фарби для комерційного та пакувального офсетного друку мають сертифікат Cradle-to-Cradle Material Health Gold і підходять для друку харчового паковання.

Подробнее... 0


Ніколас Відманн — новий генеральний директор Siegwerk

2021-04-07
Материалы

Ніколас Відманн посів посаду головного виконавчого директора Siegwerk. Він приєднався до компанії 1 січня 2021 року. Відманн продовжує управляти стратегічною трансформацією Siegwerk. Він прискорить зростання Siegwerk за допомогою нових бізнес-моделей, завдяки чому вона вийде за межі постачання традиційних друкарських фарб. Відманн планує підтримувати глобальну мережу партнерів і хоче зміцнити орієнтований на клієнтів підхід Siegwerk за допомогою гнучких та інноваційних процесів, а також нових цифрових послуг.

Подробнее... 0


Стійкий лак Soft Touch для ламінатних труб

2021-03-31
Материалы

ACTEGA (Німеччина) почала випуск першого в світі стійкого лаку Galacryl з ефектом Soft Touch для ламінатних труб. За словами виробника, новий лак подвійного затвердіння на водній основі забезпечує на ламінатних та екструдованих тубах довготривалу стійкість до подряпин, стирання і плям, недоступні іншим подібним лакам.

Подробнее... 0


Ініціативи в галузі сталого розвитку

2021-03-27
Материалы

Виробник чорнил JK Group, що входить в Dover Digital Printing (Італія) представив низку ініціатив на підтримку тенденції до підвищення стійкості виробництва після пандемії. Серед них — новий спосіб пакування реактивних чорнил Kiian Digistar Bellagio, що зменшує їхній вплив на довкілля, і збільшення терміну придатності всіх видів чорнил. Чорнила тепер упаковуються в поліетиленові або багатошарові пластикові пакети, які поміщаються в картонну коробку з кришкою (bag-in-box).

Подробнее... 0


Захисна глянсова плівка для обклеювання автомобілів

2021-03-26
Материалы

Avery Dennison Graphics Solutions (США) випустила прозору захисну глянсову плівку Supreme Defense Gloss нового покоління. Вона забезпечує чудовий захист автомобіля від атмосферного впливу, покращує його зовнішній вигляд і допомагає підвищити його вартість при перепродажі.

Подробнее... 0


Матеріали для струминного декорування текстилю за допомогою термопереносу з плівок

2021-03-25
Материалы

STS Inks (США) випустила набір матеріалів, що включає сумісні з друкувальними голівками Epson чорнила для прямого друку на спеціальних плівках для процесу DTF (Direct-to-Films), самі плівки та спеціальний порошковий клей, що забезпечує перенесення зображення з плівок на текстиль у термопрес.

Подробнее... 0


Глобальна програма підвищення цін на офсетні пластини

2021-03-25
Материалы

Agfa оголосила про підвищення з 1 квітня 2021 р. на 5-10% цін на офсетні пластини по всьому світу.

Подробнее... 0


Toshiba і UPM Raflatac об’єднують зусилля

2021-03-24
Материалы

Спільними зусиллями компанії створять привабливе рішення для друку матеріалів без підкладки на основі технологій друку Toshiba та високоефективної лінійки матеріалів без підкладки OptiCut від UPM Raflatac.

Подробнее... 0


Невидимі в звичайному світлі УФ-чорнила для затвердіння світлодіодами

2021-03-22
Материалы

Azonprinter почала виробництво захисних УФ-чорнил світлодіодного затвердіння, видимих ​​лише в «чорному» спектрі УФ-випромінювання. За словами виробника, невидимі чорнила використовуються для таємного маркування предметів, включаючи вази і картини, відбитків і документів для подальшої ідентифікації та аутентифікації.

Подробнее... 0