Mondi розширює асортимент крафт-паперу

2023-12-13
Матеріали

Британська Mondi, що займається екологічним пакованням та папером, оголосила про розширення існуючого асортименту насиченого крафт-паперу Advantage MF Boost.

Подробнее...


Kronos і Covestro вдосконалюють пігментні чорнила для більш екологічного друку на текстилі

2023-12-09
Матеріали

Текстильна промисловість прагне зменшити вплив на довкілля. Перехід від аналогового до цифрового друку з використанням пігментних чорнил може скоротити кількість відходів на 85% та знизити споживання енергії на 55%, а також скоротити споживання води на 60%, а викиди CO2 — на 95%. Ці переваги сприяють поширенню струменевого друку, але технологія повністю розкриє потенціал лише в тому випадку, якщо вона підтримуватиметься передовими рецептурами та ретельно відібраною сировиною, спеціально розробленою для цифрового друку на текстилі.

Подробнее...


Toppan заклав фундамент для початку будівництва нового заводу бар’єрної плівки в Чехії

2023-12-05
Матеріали

Toppan Packaging Czech s.r.o., компанія групи Toppan, провела церемонію закладки фундаменту для початку будівництва нового заводу в Мості в регіоні Усте-над-Лабем Чеської Республіки. На новому заводі виготовлятиметься GL Barrier,1 — прозора бар’єрна плівка, розроблена та виготовлена групою Toppan для екологічно чистого паковання, яка користується зростаючим попитом у всьому світі.

Подробнее...


Monoflex Thermoform від Coveris

2023-11-30
Матеріали

Австрійська пакувальна компанія Coveris розробила та випустила нове рішення для термоформованої плівки, яка підлягає вторинній переробці, — MonoFlex Thermoform.

Подробнее...


Оновлено асортимент Imitlin

2023-11-24
Матеріали

Fedrigoni Group оновила та розширила асортимент тисненого паперу Imitlin у рамках ширшої стратегії позиціонування продукції для виготовлення елегантного паковання. За словами Fedrigoni, нова тактильна та текстурована лінійка Imitlin «поєднує елегантність із міцністю», пропонуючи обробку проти відбитків пальців, світлостійкі кольори та високу стійкість до фальцювання, що підходить для творчих застосувань, вкл. коробки, сумки, футляри, обкладинки та блокноти.

Подробнее...


SCA підвищила ціни на крафт-целюлозу в Європі

2023-10-15
Матеріали

Шведський виробник целюлози Svenska Cellulosa Aktiebolaget (SCA) оголосив про підвищення цін на постачання північної вибіленої хвойної крафт-целюлози (NBSK) на європейський ринок. За даними SCA, ціни NBSK піднялися до $1200 за тонну і набули чинності негайно.

Подробнее...


Klabin завершує найбільший інвестиційний проєкт у своїй історії

2023-10-10
Матеріали

«Проєкт є важливою віхою для компанії та бразильської паперової промисловості, — каже Кріштіану Тейшейра, генеральний директор Klabin. — Він зміцнить позиції Klabin як світового лідера в екологічних пакувальних рішеннях, задовольняючи зростаючий попит на внутрішньому та міжнародному ринках. Також сприятиме соціальному та економічному розвитку штату Парана та країни в цілому».

Подробнее...


Спеціальний папір з функцією захисту від корозії

2023-09-26
Матеріали

Antalis Verpackungen GmbH створює власну марку паперів із захистом від корозії під назвою Korus.

Подробнее...


Європейський ринок туб розвивається

2023-09-08
Матеріали

Європейський ринок гнучких туб був стабільним у першій половині 2023 року. Європейська асоціація виробників туб (etma) повідомляє про зростання постачань майже на 2%, до загального обсягу близько 6,2 млрд одиниць.

Подробнее...


Велика пожежа на паперовій фабриці в Німеччині

2023-08-19
Матеріали

Велика пожежа, що тривала кілька днів на паперовій фабриці в Цюльпісі в землі Північний Рейн-Вестфалія (Німеччина), завдала збитків на мільйони євро. У приміщенні компанії Smurfit Kappa Zülpich Papier GmbH наприкінці липня з нез’ясованих причин спалахнув склад макулатури.

Подробнее...