Зарегистрован: 2010-12-27
Карма: 21
Активен в категориях: Postpress, Цифровий друк, Printers Against War, Витратні матеріали, Різне
У воєнні часи системна робота з постачання устаткування для поліграфії (так само, як і реалізація друкарнями запланованих планів з технічного переоснащення) – речі надзвичайно складні. Але й зупинятися не можна – ані постачальникам, ані виробникам друкованої продукції.Щоб ринок поліграфії отримав надію на відновлення після війни, друкарням вже сьогодні варто винаходити можливості оновлювати виробниче устаткування. Це дасть змогу залучити додаткові обсяги замовлень та гідно конкурувати, коли обсяги збільшаться.Нам приємно, що на сторінки Print+ поступово повертається контент, пов’язаний з інсталяціями нового устаткування в українських друкарнях. Звичайно, рішення щодо придбання цього устаткування приймалося ще до підступного нападу росії. Але, враховуючи ситуацію, замовники мали змогу від своїх планів і відмовитися.Проте, довіра до «Мегатрейд», партнера в Україні компаній Grafmasz (Польща), Hangzhou IECHO Science & Technology Co., Ltd. (Китай), Tauler (Іспанія), мабуть, сприяли тому, що у Києві, Дніпрі, Ужгороді, Чернівцях були інстальовані нові гідравлічні гільйотини, ріжучий плотер, промисловий ламінатор.
Подолання труднощів завдяки ефективності
Нещодавно, коли індустрія етикеток вже надто втомилася від наслідків COVID 19, а її гравці перебували у передчутті закінчення епідемії та відновлення нормальної діяльності, на це відновлення почав справляти вплив комплекс негативних чинників (нестача матеріалів і робочої сили, вузькі місця постачань, подовжені терміни виконання робіт підрядниками, зростання витрат і цін), — зазначає у свої колонці для Label & Labelling Майк Ферлі [1].
Динаміка ЦПП з 1991 по 2021 рік
7 квітня в Мюнхені, Німеччина, відбулося засідання Ради Європейської асоціації ротогравюри (ERA). Основними темами обговорення були стійкість процесу глибокого друку та екологічні переваги глибокого друку на ринку. Ірина Мирошник, член правління ERA, президент Української асоціації гнучкого пакування, повідомила про повномасштабну війну, яку Росія веде проти України, і про те, як це вплинуло на галузь. Вона звернулася до колег з Європейської індустрії глибокого друку з проханням припинити бізнес з Росією. Багато компаній відреагували відповідним чином: член ERA Stora Enso закрив усі паперові фабрики та звільнив 1100 співробітників у Росії. Інші фірми припинили всі поставки та надання послуг у Росії. Для підтримки української галузі глибокго друку ERA якнайшвидше повернеться до Києва та організує там свою першу конференцію після закінчення війни.
Видавництво Vivat Publishing було створено в 2013 р. після злиття двох відомих українських видавництв — Pelican і Argument-Print. Розташоване у Харкові Vivat є другим за величиною видавництвом в Україні й видає приблизно 3000 назв на рік. Представник PW (publishersweekly.com) Ед Навотка взяв інтерв’ю у генерального директора Vivat Юлії Орлової електронною поштою про те, як компанія намагається продовжити роботу, незважаючи на те, що її рідне місто впродовж останніх трьох тижнів постійно піддавалося бомбардуванню з боку Росії, і значна частина міста була зруйнована.
Володимир Гендельман, засновник і генеральний директор компанії CompanyFolders (https://www.companyfolders.com/) зі штату Мічиган, розповідає Керрі Шербурн (WhatThayThink.com) про свою компанію, а також ділиться тим, як він допомагає своїм семи працівникам в Україні впоратися з викликами цих важких часів. Вони впевнені, що їхня безпека та добробут на першому місці, а їхні робочі місця та доходи — захищені, Гендельман бере участь у зусиллях щодо доставки потрібних матеріалів до України через https://www.realhelpforukraine.org/.
На ресурсі https://meprinter.com з’явилася публікація Санджева Варми на підтримку України та щодо ставлення до агресії Росії провідних світових виробників. Чимало фактів ми вже наводили, але є й дещо нове (ред.).
Своїм баченням ситуації, пов’язаної з агресією Росії, поділився в мережі ресурс https://www.wideformatonline.com.
Ввечері 24 лютого 2022 року (саме того дня, коли Росія почала вторгнення в Україну) редакція журналу Kaunas Full of Culture помітила, що їхні друзі, засновники студії самвидаву, почали друкувати синьо-жовті плакати на акції протесту проти війни, що відбулася в Каунасі тієї ночі.