EMT International на drupa

2024-05-06
Постдрукарська обробка

EMT International, постачальник фінішного обладнання для цифрового друку, етикеток і упаковки на drupa продемонструє свою модульну фінішну лінію Chameleon, яка включає в себе розмотування, DP22 PRO динамічну перфорацію та лінію безперервної подачі, яка підтримує додатки цифрового друку та матеріали для друку з високою швидкістю та підвищеною гнучкістю до 10 процесів на тій самій машині та рішення для вирізання RFX.

Подробнее...


Taktiful Software Solutions прямує до drupa!

2024-05-02
Постдрукарська обробка

Taktiful Software Solutions, постачальник ПЗ для друку на drupa 2024 демонструватиме свої рішення на стенді Harris & Bruno International, розташованому в пав. 16, стенд D03. Цей рік є важливою віхою для Taktiful Software, оскільки Harris & Bruno International стає першим в історії авторизованим дистрибутором продуктів Taktiful. Разом з презентацією Harris & Bruno своєї нової цифрової машини для прикрашання ZRX, програмні рішення Taktiful сприятимуть впровадженню цифрових прикрас.

Подробнее...


Scodix з новою лінійкою продуктів на drupa 2024

2024-04-19
Постдрукарська обробка

Scodix оголосив, що на drupa 2024 будуть представлені два нові агрегати: Scodix Ultra 2500 SHD і Scodix Ultra 6500 SHD. Окрім технології Scodix SHD (Smart High Definition), на двох нових машинах також дебютують Scodix MLE (Multi-layer Enhancement) і Scodix AI, автоматизований інструмент для створення прикрас.

Подробнее...


Ventura MC 200/VFN 700: на drupa Müller Martini демонструє ідеальне шиття нитками

2024-04-07
Постдрукарська обробка

Про що марять палітурники? Гладко зшиті книжкові блоки, кожен аркуш у потрібному місці та максимальна продуктивність. На drupa 2024 на стенді Muller Martini 1B50 можна побачити, як ниткозшивна машина Ventura MC 200 у поєднанні з вбудованим пресом для обтискування корінця VFN 700 втілюють ці мрії в життя.

Подробнее...


EyeC представляє інноваційні рішення для підтримки сталого розвитку поліграфічної промисловості на drupa 2024

2024-03-28
Постдрукарська обробка

EyeC GmbH, глобальний постачальник систем автоматизованої перевірки творів мистецтва та друкованих зображень, братиме участь у виставці drupa 2024 у Дюссельдорфі. Відвідувачі матимуть можливість випробувати інноваційні та повністю автоматизовані системи EyeC та обговорювати найновіші рішення та послуги з командою експертів. EyeC також представить стійкі рішення для галузі на стенді VDMA «Touchpoint Sustainability».

Подробнее...


Нагорода Oscar Della Stampa з обладнанням Bobst

2023-03-23
Постдрукарська обробка

Італійська компанія Arsea, заснована у Вероні в 1981 р. і відтоді керована родиною Перлато, отримала головний приз у категорії «Найкраще оздоблення та спеціальні підкладки» під час вручення нагород Oscar Della Stampa 2022. Завдяки цьому Arsea стала членом престижного клубу найкращих італійських компаній, що працюють у сфері графіки та конвертингу.

Подробнее...


Intec випустила нову машину для автоматичного різання та бігування листів

2023-03-02
Постдрукарська обробка

Intec, що входить до шведського концерна Plockmatic Group, представить на Hunkeler Innovation Days 2023 нову машину для автоматичного різання, надсічки та бігування листів ColorCut SC6000. Вона призначена для цифрових друкарень з великим завантаженням та оптимально підійде для виробництва на вимогу паковання, POS-виробів, візиток, наклейок та іншої продукції.

Подробнее...


Mosca продемонструє низку новинок на LogiMAT-2023

2023-02-28
Постдрукарська обробка

На виставці логістичних систем LogiMAT-2023 (25-27 квітня, Штутгарт) німецька фірма Mosca продемонструє низку нових рішень. Основний акцент буде зроблено на цифровізації вже існуючих систем та інноваційних сервісних пропозицій.

Подробнее...


Mimaki виводить на ринок планшетні ріжучі плотери серії CFX

2023-02-23
Постдрукарська обробка

Mimaki представить нові планшетні ріжучі плотери серії CFX для різання рекламної графіки та картонного паковання на виставці JAPAN SHOP 2023, яка проходитиме у Токіо з 28 лютого по 3 березня. У липні цього року компанія обіцяє випустити плотери CFX у продаж.

Подробнее...


Kama випустила систему цифрового швидкого позиціонування штампів

2022-12-22
Постдрукарська обробка

Вони використовується для блинтового тиснення та гарячого тиснення фольгою у форматі В1. ПЗ CPX 106 розраховує кінцеве положення з урахуванням теплового розширення плити та штампу, а також подовження аркуша.

Подробнее...