Зарегистрован: 2010-12-27
Карма: 21
Активен в категориях: Технологія, Цифровий друк, Широкоформатний друк, Друк на тканині, Маркетинг та менеджмент у поліграфії, Prepress
Текст: Евгений Жижко
Особливості та конкурентні переваги Konica Minolta AccurioPress C7090/AccurioPress C7100
Друкарня зміцнює позиції в сегменті виробництва паковання
Перша інформація про лінійку принтерів Epson SureColor SC-R5010 з’явилася на початку 2021 року. Повідомлялося, що у цих пристроях використовуються нові чорнила на водній основі Ultrachrome RS, до складу яких входять компоненти полімерних синтетичних смол (у компанії використовували термін resin inks).Принцип роботи чорнил Ultrachrome RS досить цікавий та інноваційний – після нанесення на матеріал при нагріванні вода випаровується зі зв’язуючого, а полімерні смоли розплавляються, утворюючи на матеріалі тонку еластичну полімерну плівку.
Представляємо індустріальний принтер Epson SureColor SC-F3000 для прямого друку на тканині або на готових виробах (футболках, кепках, регланах, еко-сумках та ін.). Це гнучке рішення промислового рівня для текстильного друку, яке дає змогу швидко реагувати на потік вхідних замовлень. Принтер забезпечує високий рівень якості та скорочення виробничого циклу, дозволяючи відтворювати складні дизайни на різноманітних світлих і темних тканинах з вигідною собівартістю друку. Рішення створено переважно для середніх та великих виробничих підприємств.
Портал WhatTheyThink продовжує знайомити читачів зі станом поліграфічної галузі в різних європейських країнах на основі останніх щомісячних виробничих показників. Цього разу аналітики ресурсу розглянули поліграфічну галузь Чехії.
Keypoint Intelligence визначила п’ять основних технологій (хмарні обчислення, великі дані та аналітика, штучний інтелект, робототехніка та доповнена реальність), які врешті-решт зроблять друкарське виробництво автономним – частково, якщо не повністю!
На сайті https://www.printingnews.com/ та у журналі WhatTheyTh!nk опубліковано інтерв’ю Ральфа Шльозера з генеральним директором компанії Heidelberger Druckmaschinen AG Райнером Хундсдорфером та керівником сервісної служби Heidelberg у Північній Америці Седріком Мюнзінгом – «Executive Q&A».
Двадцятирічна історія ТзОВ «Репро Студія Діалог» нерозривно пов’язана зі становленням індустрій гнучкого паковання та виготовлення етикетки в Україні. Компанія від самого початку розвитку зробила ставку на запровадження інноваційних технологій виготовлення друкарських форм – спочатку від компанії DuPont, згодом, після ретельного аналізу технологій, представлених на світовому ринку, ТзОВ «Репро Студія Діалог» надала перевагу також рішенням від компанії Esko, які чудово узгоджувалися з технологіями та матеріалами DuPont. Завдяки зусиллям компанії зі Львова технології спеціального растрування HD Flexo, мікрорастрування плашок Pixel+ від компанії Esko та технологія DuPont™ Cyrel® DigiFlow з виготовлення друкарських форм з пласкою поверхнею друкувальних елементів стали стандартом в галузі. Після масштабування бізнесу та відкриття представництва у Києві в 2017 р., за три роки ТзОВ «Репро Студія Діалог» робить експансію у відносно новий для себе сегмент ринку – виготовлення флексоформ з монтажем на «фартух» для виробництв гофропаковання. І знову є всі підстави вважати, що рішення, які пропонують львів’яни, дадуть змогу підвищити культуру галузі з виробництва гофротари – і цей процес, власне, вже відбувається. Із яким багажем зустріла двадцятиріччя ТзОВ «Репро Студія Діалог» та які цікаві пропозиції для ринку поліграфії є сьогодні в портфелі компанії розповіли засновник та директор Петро Заремба, технічний директор Олег Солодуха та комерційний директор Богдан Волошин.