Блог пользователя Valia_V


Зарегистрован: 2016-07-16

Карма: 1

Активен в категориях: Производство этикетки и упаковки, Новые медиа

Паковання як інструмент маркетингу в електронній торгівлі: коронавірусні реалії

2021-03-03
Производство этикетки и упаковки

Ринок паковання впродовж року пережив драматичні злети та падіння, на які вплинули карантин, локдаун, зниження купівельної спроможності, збільшення обсягів Інтернет-замовлень та зростання вимог до безпеки паковання.

Подробнее... 0


Об’єднання PRINTING United Alliance і Idealliance

2021-02-05
Новые медиа

Американські асоціації PRINTING United Alliance і Idealliance об’єднуються після одноголосного рішення рад директорів. У 2020 р. асоціації SGIA і PIA створили PRINTING United Alliance – найбільшу в США асоціацію підприємств, пов’язаних з поліграфією. Нинішнє злиття з Idealliance має стати наступним кроком у підтримці галузі. Idealliance є провідною в галузі асоціацією зі стандартів, навчання та тренінгів фахівців з управління кольором. Засоби поширення інформації PRINTING United Alliance, охоплення різних сегментів поліграфії, безліч заходів, зокрема PRINTING United Expo, й участь понад 6000 компаній послужать зміцненню та розширенню роботи Idealliance як «асоціації всередині асоціації». Злиття буде завершено 1 березня 2021 року.

Подробнее... 0


Інноваційний центр з підтримкою 5G

2021-02-05
Новые медиа

Konica Minolta відкрила в Осаці Innovation Garden OSAKA Center – центр розвитку та співробітництва в галузі Інтернету речей і штучного інтелекту. Компанія планує приділяти особливу увагу технологіям 5G, високошвидкісної обробки зображень і візуалізації, які застосовуються в IoT-платформі FORXAI. Серед ключових особливостей Інноваційного центру – середовище на основі 5G. Konica Minolta співпрацює з NEC в створенні локальної мережі нового покоління і з KDDI у створенні загальної мережі. У центрі відбуватимуться перевірки мереж, а також «польові випробування» використання 5G для моделювання офісів і виробничих майданчиків.

Подробнее... 0


Дата проведення виставок interpack 2023 і components 2023

2021-02-04
Новые медиа

Наступна виставка interpack відбудеться з 4 по 10 травня 2023 року в торговельно-виставковому центрі Дюссельдорфа разом з виставкою components. Messe Duesseldorf  погодила дати зі своїми партнерами. Реєстрація для участі у виставці почнеться наприкінці березня/початку квітня 2021 р., якщо не виникне непередбачуваних обставин. Експоненти виставки interpack 2021, яку було скасовано через пандемію коронавирусу, після реєстрації зможуть перебронювати зарезервовані стенди.

Подробнее... 0


Roland DG розширює спектр рулонних і жорстких матеріалів

2021-02-04
Новые медиа

20 січня Roland DG почала продажі в регіоні EMEA рулонних УФ-принтерів/каттерів серії VersaUV LEC2 і планшетних УФ-принтерів VersaUV LEC2 серії S. У серії рулонних УФ-принтерів/каттерів VersaUV LEC2 представлено моделі LEC2-330 шир. 762 мм і LEC2-640 шир. 1625 мм, які працюють з більш широким, ніж їх попередники, спектром матеріалів.

Подробнее... 0


Highcon та EFI – партнери

2021-02-03
Новые медиа

Highcon Systems (Ізраїль) і EFI (США) підписали угоду, за умовами якого системи лазерної висічки Highcon постачатимуться з ERP-системами EFI для зручної інтеграції в лінію з ЦДМ EFI Nozomi для прямого друку на гофрокартоні. Запропоновані в рамках угоди програмні пакети EFI Packaging Suite і Packaging Corrugated Suite підвищують продуктивність виробництва паковання, скорочення відходів.

Подробнее... 0


Розширено функціонал SigmaLine III

2021-02-03
Новые медиа

Muller Martini модернізувала лінію SigmaLine III для виготовлення книг «на вимогу», що підбирає, фальцює та виконує обрізку з трьох боків книжкових блоків накладами від 1 екз. Раніше в SigmaLine використовувалося механічне ножове фальцювання — тепер його замінено на інноваційну технологію пневматичних ножів.

Подробнее... 0


Agfa придбала підрозділ чорнил Clariant для друкованої електроніки

2021-02-02
Новые медиа

Agfa та Clariant уклали угоду, що передбачає перехід до Agfa підрозділу Clariant, що випускає матеріали для друкованої електроніки, в т.ч. струмопровідні чорнила PRELECT TPS Nano Silver. У Clariant впевнені, що передача цього бізнесу у власність Agfa надасть можливість продовжити успішний розвиток. Покупцеві угода дозволить розширити портфель функціональних матеріалів Orgacon для друкованої електроніки, залучити нових клієнтів, запропонувавши інноваційні продукти для автомобільної та інших галузей промисловості, а також для сфери екологічно чистого отримання енергії.

Подробнее... 0


Holmen Paper почала випуск дуже легкого суперкаландрованого паперу

2021-02-02
Новые медиа

Holmen Paper (Швеція) налагодила випуск полегшеного чистоцелюлозного суперкаландрованого паперу Uniq. Новий папір щільністю 37 г/м² виготовляється на заводах Braviken і Hallsta та вже пройшов випробування у низці європейських друкарень.

Подробнее... 0


Фарби для високошвидкісного друку харчового паковання

2021-02-01
Новые медиа

Chromatic Technologies Inc. (CTI, США) випустила люмінесцентні фарби на водній основі для друку паперового та гнучкого паковання харчових продуктів і напоїв. CTI розробила дві різні формули для паперових і плівкових матеріалів для друку: обидва матеріали забезпечують щільний шар фарби і не осідають в фарбовому апараті.

Подробнее... 0