Блог пользователя Valia_V


Зарегистрован: 2016-07-16

Карма: 1

Активен в категориях: Новые медиа, Цифровая печать, Контакты

Agfa придбала підрозділ чорнил Clariant для друкованої електроніки

2021-02-02
Новые медиа

Agfa та Clariant уклали угоду, що передбачає перехід до Agfa підрозділу Clariant, що випускає матеріали для друкованої електроніки, в т.ч. струмопровідні чорнила PRELECT TPS Nano Silver. У Clariant впевнені, що передача цього бізнесу у власність Agfa надасть можливість продовжити успішний розвиток. Покупцеві угода дозволить розширити портфель функціональних матеріалів Orgacon для друкованої електроніки, залучити нових клієнтів, запропонувавши інноваційні продукти для автомобільної та інших галузей промисловості, а також для сфери екологічно чистого отримання енергії.

Подробнее... 0


Holmen Paper почала випуск дуже легкого суперкаландрованого паперу

2021-02-02
Новые медиа

Holmen Paper (Швеція) налагодила випуск полегшеного чистоцелюлозного суперкаландрованого паперу Uniq. Новий папір щільністю 37 г/м² виготовляється на заводах Braviken і Hallsta та вже пройшов випробування у низці європейських друкарень.

Подробнее... 0


Фарби для високошвидкісного друку харчового паковання

2021-02-01
Новые медиа

Chromatic Technologies Inc. (CTI, США) випустила люмінесцентні фарби на водній основі для друку паперового та гнучкого паковання харчових продуктів і напоїв. CTI розробила дві різні формули для паперових і плівкових матеріалів для друку: обидва матеріали забезпечують щільний шар фарби і не осідають в фарбовому апараті.

Подробнее... 0


Закрито паперову фабрику UPM Kaipola

2021-02-01
Новые медиа

Паперову фабрику UPM Kaipola в м. Ямся (Фінляндія) закрито наприкінці 2020 року. Друга паперова фабрика UPM в м. Ямся UPM Jämsänkoski, продовжує працювати з однією папероробною машиною для виробництва поліграфічного паперу та двома папероробними машинами для випуску спеціальних паперів. Закриття фабрики призведе до скорочення обсягів виробництва паперу на 720 тис. тонн в рік, з яких 450 тис. тонн — це газетний папір і 270 тис. тонн — крейдований папір.

Подробнее... 0


Удаленная работа,  резервирование активов и глубокая персонализация дают цифровым типографиям уникальные возможности для развития

2021-01-22
Цифровая печать

Итоги 2020 года, по просьбе нашего журнала, подводит Евгений Шиляев, директор по продаже решений для продуктивной и индустриальной печати Konica Minolta Ukraine. В нашей беседе мы традиционно коснулись вопроса количества инсталляций продуктивных систем печати на рынке Украины. Также Евгений рассказал, как Konica Minolta Ukraine боролась с вызовами необычного 2020 г., и что в целом изменилось на рынке.

Подробнее... 0


ЦПМ Xerox® Versant 180 Press – инструмент масштабирования бизнеса Копировального центра Scan+

2021-01-20
Цифровая печать

До недавнего времени харьковский Копировальный центр Scan+ ничем особо не отличался от коллег со схожим профилем деятельности. Но после инсталляции высокопроизводительной и безотказной ЦПМ Xerox® Versant 180 Press многое изменилось: компания дополнила спектр услуг печатью средних тиражей многостраничной продукции, нарастила круг клиентов и задумывается о масштабировании бизнеса, дальнейшем развитии в нише оказания услуг качественной оперативной полиграфии, внедрении средств автоматизации.

Подробнее... 0


Дитячий форум-Фестиваль "Книгоманія" цьогоріч скасовано

2020-07-28
Новые медиа

 Дитячий форум-Фестиваль «Книгоманія» в 2020 році не відбудеться, про що повідомляє офіційна facebook-сторінка "Форуму Видавців". 

Подробнее... 0


Третя AccurioLabel в Україні друкуватиме етикетки для крафтових виробників західного регіону

2020-07-27
Цифровая печать

Ріббон Юа відреагувала на зростаючий попит на друк етикетки короткими накладами та стала власником третьої AccurioLabel в Україні. AccurioLabel 230 друкуватиме наліпки на замовлення крафтових виробників західного регіону.

Подробнее... 0


27 Львівський міжнародний BookForum представляє офіційну айдентику та постер фестивалю

2020-07-21
Новые медиа

«Загальна стилістика цьогорічного BookForum — це максимальна відкритість, комунікабельність та диджитальність. Замість звичних офлайн-івентів спостерігатимемо за фестивалем вдома, за допомогою гаджетів, що ми й намагалися втілити в оновленій айдентиці.

Подробнее... 0


XXIV міжнародний книжковий фестиваль «Зелена хвиля»у 2020 році проводиться в офлайн і в онлайн форматах

2020-07-17
Контакты

Одеський фестиваль відбудеться в парку ім. Т. Г. Шевченка з 6 по 9 серпня. Відвідувачі зможуть потрапити на книжковий ярмарок, заходи на «Книжковій сцені» та побувати на Корнійчуковському фестивалі дитячої літератури. Також вібудеться форум «Українська книга на Одещині» від Одесько національно наукової бібліотеки. Офлайн-фестиваль підтримують Одеська обласна державна адміністрація та Одеська міська рада.

Подробнее... 0