Європейський регламент про паковання та відходи паковання заклав основу для просування економіки замкненого циклу, поставивши багаторазові пляшки на перше місце у пакованні напоїв. Директива спрямована на те, щоб до 2040 р. 25% пляшок вважалися придатними для повторного використання, що стимулює зростаючий попит на зворотну тару та виробничі лінії багаторазового використання замість традиційного процесу переробки харчових продуктів від пляшки до пляшки. 

Для виробників паковання, які прагнуть вивести на ринок зворотні пляшки, ПЕТ (поліетилентерефталат) став обраним матеріалом. Перевага ПЕТ полягає в зменшенні ваги пляшок і зниженні викидів парникових газів. 

Щоб задовольнити потреби ринку зворотних пляшок для газованих напоїв, експерти Sidel розробили ПЕТ-пляшку з найкращою у своєму класі вагою, що забезпечує міцність для витримування багаторазових циклів миття. 

Ключовою особливістю цього зворотного паковання є його здатність витримати випробування часом. Споживачі можуть неодноразово повертати ту саму пляшку в депозитну схему, що дає змогу використовувати її багаторазово. Ця інноваційна пляшка здатна витримувати до 25 повторних використань. Спеціальний процес видування, а також преформа та структурний дизайн дозволяють їй витримувати високі температури миття. Пляшка додатково укріплена посиленою шийкою, щоб забезпечити першокласну якість під час циклів миття та повторного наповнення. 

Важливим аспектом цих зусиль є прагнення до полегшення та підвищення стійкості. Конструкція доступна в різних форматах пляшок, вкл. 1, 1,5 і 2 л, що пропонує значні можливості для зменшення ваги. Наприклад, пляшка об’ємом 1,5 л важить лише 77 г, демонструючи вражаюче зменшення ваги на 28% порівняно із середнім ринковим показником. 

Навіть після закінчення терміну служби цю нову зворотну пляшку можна повністю переробити на нову, зберігаючи циркулярність ПЕТ.