Блог компании Журнал PrintPlus


Сфера услуг: Газеты и журналы

Авторы: iPoligrafist elena.ivzhenko Мила valia_p+ acsdiffusionsa harrywilson89


Як отримати паковання своєї мрії? Звернутися до РВГ «Колібрі»!

2024-05-09 431

Це історія про те, як засновниця Рекламно-виробничої компанії з Донецька виїхала у 2014 р. до Києва, маючи із собою лише комп’ютер. Але вже у столиці разом з партнером побудувала потужний багатопрофільний бізнес з виготовлення брендованого паковання, коробочок з палітурного картону, паперових пакетів, папера тішью.

Подробнее...


Перед компанією «Мегатрейд» у 2022 році відкрилися нові бізнес-можливості

2022-11-21 872

Компанія «Мегатрейд», офіційний представник в Україні Ricoh International, яка також успішно представляє інтереси багатьох виробників післядрукарського устаткування у нашій державі та на деяких європейських та азіатських ринках, провела чудовий 2021 рік.

Подробнее...


Alfa Press: системний виробник, на якого можна покластися

2022-11-16 1082

Компанія з Одеси при повній зброї увійшла у «високий сезон» в поліграфії.

Подробнее...


Дивлячись униз. Приклади графічного оформлення різних поверхонь для пересування

2022-09-27 675

Річард Романо у виданні PrintingNews демонструє нетривіальні можливості проєктів з оформлення поверхонь для пересування, створені провайдерами друкарських послуг та операторами зовнішньої реклами США. Ці галереї – справжня «їжа для роздумів» для індустрії та клієнтів, зацікавлених у сміливих та працюючих рішеннях.

Подробнее...


О подписке на журнал Print+

2015-05-24 4460

Что такое, собственно, подписка на наш журнал? Если говорить банально, то, очевидно, возможность ежемесячно (а мы единственные сколько лет остаемся, кто отвечает за базар — ЕЖЕМЕСЯЧНО) получать издание о полиграфии. Print+ — такой, как есть. Не самый плохой, но можно было б сделать издание лучше. Очевидно, что мы работаем на падающем (за редким исключением — например, сегмент цифровой тонерной печати) рынке. Но все же мы находим информационные поводы, стараемся быть в тонусе и даже как-то влиять на происходящие вокруг события.

Подробнее...