Пакувальний гігант заявив, що нове рішення зменшує вуглецевий слід кінцевого паковання, допомагаючи медичним компаніям досягати своїх цілей сталого розвитку. 

Готові до переробки ламінати Amcor HealthCare – це мономатеріальні поліетиленові (PE) ламінати, які можна використовувати для широкого спектру форматів упаковки.

Вони можуть замінити кришку, що не підлягає переробці, на придатну для переробки для 3D-термоформованих паковань, які використовуються для простирадл і захисних матеріалів, катетерів, а також ін’єкційних і трубчастих систем.

Ще одне застосування ламінатів може бути в 2D-пакетах для таких продуктів, як матеріали для догляду за ранами та рукавички.

Даніель Ройз, директор з продажу та маркетингу Amcor HealthCare EMEA, зазначив, що запуск є частиною фокусу Amcor на галузі охорони здоров’я.

«Наше рішення з монополіетилену вирішує ключову проблему переробки паковання для медичних товарів та є значним кроком до того, щоб допомогти медичному сектору безпечно прийняти більш екологічні пакувальні рішення.

Ми прагнемо продовжувати розвивати наше портфоліо, щоб виконати зобов’язання розробити все паковання Amcor, придатне для переробки або повторного використання до 2025 року».