Ricoh Pro Z75 поєднує переваги листової платформи з низькими експлуатаційними витратами та високою продуктивністю струменевого друку, використовуючи водні чорнила, що прискорює перехід від офсетного друку до цифрового завдяки вищій якості продукції, швидшому часу виконання робіт і меншим вимогам до персоналу.

Ricoh Pro Z75 забезпечує швидкість до 4500 арк./год. при прямому друкуванні або 2250 аркушів на годину при двосторонньому друкуванні з переворотом.

П’єзодрукувальні голівки з нержавіючої сталі забезпечують вихідну роздільну здатність 1200 dpi на всіх швидкостях з використанням 4-колірних (CMYK) чорнил на пігментній основі, а запатентована система сушіння значно зменшує зморщування та хвилястість, забезпечуючи високоякісні результати й готовність до негайної завершальної обробки.

Ricoh Pro Z75 також розширює можливості використання носіїв, обробляючи носії без покриття, носії для струменевого друку, та з офсетним покриттям щільністю до 400 г/м² з макс. розміром аркуша 584х736 мм.

Крім високої швидкості друку та можливостей автоматичного двобічного друку, машина містить важливі рішення для автоматизації та інтуїтивно зрозумілу панель управління, що дає змогу зменшити потребу у втручанні оператора та підвищити ефективність.

Вдосконалені довговічні друкувальні голівки, створені для макс. збільшення часу безвідмовної роботи та експлуатаційної готовності машини гарантують незмінно високу та стійку якість друку офсетного класу. Пневматичне подавання аркушів мінімізує проблеми з транспортуванням паперу до укладальника великої ємності, який забезпечує точне та рівне укладання паперу, оптимізуючи весь робочий процес.

Клієнти отримають доступ до кращих у своєму класі власних рішень Ricoh для автоматизації робочих процесів, таких як Ricoh TotalFlow Producer, Ricoh TotalFlow BatchBuilder і Ricoh Supervisor, а також до консультаційних послуг і комплексних маркетингових рішень, таких як MarcomCentral, щоб максимізувати повернення інвестицій і цінність бізнесу.

Пройшовши успішне тестування, Pro Z75 офіційно доступна для публічних замовлень з 15 листопада 2023 р., при цьому очікується негайне розміщення замовлень на основі великої зацікавленості на міжнародних ринках.

Президент компанії Heeter Printing, яка тестувала машину з червня 2022 р., Кірк Шлекер зазначає: «Сьогодні в галузі є значна прогалина, коли йдеться про наклади, які найефективніше виконувати на офсетних, струменевих та листових цифрових виробничих платформах. Ricoh Pro Z75 — це мультиінструмент для нашої роботи. Він дає нам змогу гнучко підходити до виконання завдань клієнтів, забезпечуючи продуктивність традиційних офсетних машин».