До цього придбання в «Карбоні» активно працював і продовжує працювати промисловий ламінатор YDFM-720. Із зростанням обсягів продукції, котра потребує ламінування, друкарні знадобився ще один промисловий ламінатор. Нове устаткування має ширину ламінації 520 мм.

Характеристики DSG-520Y практично такі ж, як і YDFM: відрізняються ширина ламінації (520 мм проти 720 мм), є також деякі відмінності механічних вузлів, крім того, новий ламінатор DSG-520Y має масляний вал нагріву. У результаті DSG-520Y значно компактніший, ніж YDFM-720, і займає менше місця на виробництві.

В «Карбон-Сервісі» продовжують довіряти не лише європейським, японським, але й китайським виробникам: у виробництві друкарні є багато китайського післядрукарського обладнання.

Власник друкарні «Карбон-Сервіс» Юрій Якимчук вважає, що китайському постдрукарському устаткуванню властиві найкраще співвідношення ціни, якості і продуктивності. 

На наше питання щодо подальших інвестицій Юрій Миколайович відповідає: «Традиційно є плани з розширення друкарських потужностей, плануємо також придбати деяке післядрукарське устаткування й тестуємо програмні рішення для автоматизації певних етапів виробництва і взаємодії із клієнтами».