За результатами досліджень, проведених разом з фахівцями Epson, лінійка B-FLEX DTF демонструє високу якість друку, довговічність і ефективність виробництва. Тестування показало високу швидкість роботи, точну передачу кольорів і приємну на дотик поверхню — важливі переваги для масового та преміального персоналізованого виробництва.

DTF-плівка B-FLEX має матове водне покриття, а технологія швидкого гарячого відділення дає змогу працювати на високих швидкостях без втрати якості. Термоплавкий порошок забезпечує додаткову еластичність і м’якість відбитків. Наразі доступна одна формула, але згодом з’являться спеціалізовані варіанти для складних тканин.

Компанія Epson продемонструє плівку та порошок B-FLEX у режимі реального часу на виставці FESPA 2026 в Барселоні. За словами представника B-FLEX Дієго Рамелли, співпраця з Epson дозволяє перевіряти матеріали в реальних умовах і допомагає покращувати виробничі процеси.

Також B-FLEX представить на своєму стенді повну екосистему рішень для декорування одягу.