Атул Тьягі, віце-президент з експортних продажів APP, пояснює, що у Foopak Bio Natura використано покриття на основі водної дисперсії для заміни пластику, що використовується в харчовому пакованні. Це робить її придатною для вторинної переробки та компостування.

Foopak Bio Natura витримує високі температури до 220° C впродовж 1 години, а також її можна використовувати в мікрохвильовій печі та духовці. До кінця 2025 р. APP планує виробляти 50 000 тонн картону Foopak.

Одна з найбільших у світі компаній з виробництва паперу, Asia Pulp and Paper (APP), чий сукупний річний обсяг виробництва целюлози, паперу та паковання становить понад 25 млн тонн, у травні 2024 р. підписала угоду з FSC, ініціювавши всеосяжне впровадження процесу стандартизації. Процес керуватиметься програмою виправлення FSC, яка «сприятиме відновленню за допомогою соціальних та екологічних заходів виправлення зі стандартизованими вимогами, за якими оцінюватимуться заходи щодо виправлення та відновлення невідповідних компаній».

«Лише після успішного завершення та ретельної перевірки цього процесу виправлення ситуації організації, що входять до корпоративної групи APP, отримають право на сертифікацію та асоціацію FSC», — пояснила Роуз Туо, директор з комунікацій FSC International.

APP Group втратила асоціацію з FSC у жовтні 2007 р. через «побоювання з приводу участі компанії у руйнівних лісогосподарських практиках, таких як вирубування лісів, знищення лісових територій з високою природоохоронною цінністю, порушення прав людини та незаконне вирубування лісу».

APP має 15 паперових фабрик в Індонезії та Китаї, 18 переробних заводів і плантації площею 1,6 млн га, де вирощуються акації та евкаліпти. Для виробництва серветок імпортується довге волокно з Канади та Європи. APP виділила 30% своїх лісових угідь під охорону та громадські ліси. Метою є збереження понад 500 000 га природних лісів до 2030 року.

Наразі APP також управляє близько 600 000 га лісів територій, що охороняються. APP визнає, що «деякі частини територій, що охороняються, перебувають в погіршеному стані через незаконну вирубку лісу, зазіхань і пожеж впродовж багатьох років».

Компанія провела оцінку у 2019 р. та визначила 128 000 га земель для відновлення. З 2015 року APP інвестувала понад $250 млн у створення інтегрованої системи управління пожежами, яка включає цілодобовий моніторинг, системи звітності, патрулювання, навчання населення, ІЧ-камери виявлення, літаки для скидання води тощо.

Бачення дорожньої карти сталого розвитку APP на період до 2030 р. ґрунтується на трьох основних принципах: виробництві, лісі та людях. Сьогодні APP отримує 100% целюлози із сировини зі стійко керованих плантацій. До 2030 р. APP планує скоротити кількість викидів вуглекислого газу на одиницю енергії чи економічної діяльності на 30%. APP також збільшила використання переробленого волокна у своїх складах. Згідно зі статистикою від грудня 2023 року, 48% складу целюлози APP виготовлено із переробленого волокна.