Scodix MLE відкриває цілий новий вимір для прикрас на некрейдованому папері, завдяки екологічності та доступності. Ключем до Scodix MLE є можливість нанесення кількох шарів Scodix за один прохід. Для некрейдованого паперу перший шар виконує роль селективного мікропокриття перед Scodix Foil™ або Scodix Sense™. Завдяки гнучкості додавання шарів, ефекти шрифту Брайля та Cristal стають економнішими.

Завдяки технології Scodix SHD, яка тепер інтегрована в нові машини, і представленню Scodix MLE, Scodix додає шість нових додатків до поточних десяти, що робить Scodix єдиним рішенням із 16 доступними варіантами прикрашання. До них належать: Scodix Uncoated, Scodix Sculpture, Scodix Matte, Scodix Security, Scodix Reflective, а завдяки використанню Scodix Art embellishing на прозорих носіях за допомогою Scodix Transparent тепер доступний на друкарських машинах Scodix Ultra 2500 SHD і Scodix Ultra 6500 SHD.

Крім того, обидві машини забезпечують новий рівень автоматизації та знижують вартість впровадження додаткових функцій у друковану продукцію. Представлення нових продуктів означає постійні інновації, які Scodix привносить у світ вдосконалення, долаючи розрив між традиційними та цифровими технологіями.

Розширюючи можливості для ще більшого вдосконалення друку, Scodix є першим, хто представив технологію AI для автоматизації додавання прикрас. В рамках цієї технології  пропонуються інтелектуальні, перевірені варіанти дизайну, а також дані про вартість, щоб покупці поліграфії могли швидко й розумно створювати прикрашені дизайни.

Нові технології Scodix, Scodix MLE та Scodix AI, поєднують чотири існуючі технології Scodix:

  • Scodix SHD – для найкращого покращення якості;
  • Scodix VDE (Variable Data Enhancement);
  • Scodix PAS та Scodix RSP, що надає найширший вибір програм Scodix для прикрашання. доступний одним натисканням.

Основна відмінність між новими машинами полягає в їхніх форматах: Scodix Ultra 2500, Powered by SHD доступний у форматі B2, а Ultra 6000 – у форматі B1. Однак обома друкарськими машинами може керувати один оператор, що підвищує простоту використання для постачальників послуг друку.

Елі Грінберг, генеральний директор і співзасновник Scodix, стверджує: «З понад 400 успішними інсталяціями по всьому світу ми представляємо найбільш перевірену технологію вдосконалення на ринку. Однак ми прагнемо покращувати цифрове вдосконалення та сприяти успіху наших клієнтів ще більше. Завдяки цим новим продуктам і технологіям ми не просто лідируємо, ми задаємо темп майбутнього прикрашання. І ми раді продемонструвати все це на drupa!»