Попит на продукти на основі відновлюваної сировини зростає завдяки підвищенню екологічної свідомості споживачів. Гумові клеї-розплави, які використовуються в таких сферах, як доставка та логістика, не є винятком. TÜV Austria пропонує сертифікацію «ОК на біобазі» як незалежну гарантію відсоткового вмісту відновлюваних джерел у продуктах. Продукти можуть бути сертифіковані як одно-, дво-, три- або чотиризіркові, залежно від їхнього вмісту.

Нова сертифікація поширюється на 98% клею-розплаву Avery Dennison на основі гуми. Більшість клеїв (S2045N, S2047N і TS8000) отримали сертифікат 2 зірки (гарантований мінімум 40% вмісту відновлюваних матеріалів), тоді як клеї S2065N і C2075N отримали сертифікат 1 зірка (мінімум 20% вмісту відновлюваних матеріалів).

«Отримання сертифікації відображає наші постійні зусилля, спрямовані на те, щоб стати більш стійким постачальником, — говорить Маартен Зублі, менеджер з маркетингу паперових та змінних інформаційних продуктів у Avery Dennison. — Це допоможе нам підтримувати власників брендів, щоб стати більш екологічними, підвищуючи обізнаність про можливості використання біологічних клеїв у їхньому пакованні».

Алена Маран, директор з маркетингової стратегії та сталого розвитку Avery Dennison, додає: «Збільшення переробленого та відновлюваного вмісту є основною опорою нашої стратегії сталого розвитку. Ця сертифікація демонструє прагнення розробляти ще більш стійкі рішення та робити внесок у розвиток циркулярної економіки».