Закон визначає вимоги до паковання харчових продуктів і будь-яких матеріалів, що контактують з ними, та спрямований на посилення захисту здоров’я та інтересів споживачів.

Документом встановлюються вимоги до безпечності:

  • пакувальних матеріалів (папір, картон, фольга, плівка, скло, деревина, текстиль, пластик тощо);
  • посуду і кухонного приладдя та матеріалів, з яких вони вироблені (кераміка, метал, скло тощо);
  • матеріалів, які містить паковання (фарб, клеїв, лаків, силіконів, воску, смоли тощо).

«Прийняття проєкту Закону сприятиме виробництву, обігу та використанню в Україні безпечних матеріалів і предметів, призначених для контакту з харчовими продуктами. І цей проєкт — останній елемент, потрібний для побудови в Україні європейської системи безпечності харчової продукції», — прокоментував законопроєкт заступник Міністра Сергій Глущенко.

За словами юристів, перелік матеріалів, яких стосується новий закон чітко не визначений, але він надзвичайно широкий. Це різного роду паковання (папір, фольга, харчова плівка), пляшки для напоїв (молока, йогурту, пива, вина, інших напоїв), посуд (з кераміки, металу, скла, полімерів), контейнери для зберігання їжі, кухонна техніка (від холодильників до кавоварок), обладнання, яке використовується під час виробництва харчових продуктів, друкарські фарби тощо.

Закон стосується виробників практично будь-яких матеріалів і предметів, що контактують, можуть контактувати або призначені для контакту з харчовими продуктами – виробників тари і паковання для молочної, м’ясної, кондитерської, алкогольної та іншої продукції, виробників кухонного посуду, меблів, обладнання тощо.

Одна з головних змін – запровадження та систематизація державної реєстрації речовин та процесів. Тепер державній реєстрації підлягатимуть:

  • речовини, що використовуються у виробництві активних або інтелектуальних матеріалів і предметів;
  • речовини, що входять до складу активних або інтелектуальних матеріалів і предметів;
  • речовини, що використовуються у виробництві кераміки, полімерів, регенерованої целюлози;
  • процеси переробки полімерів.

Також посилюються вимоги до виробництва та маркування та вводяться нові особливості обігу.

Реєстрацію здійснюватиме Міністерство охорони здоров’я, а перевірки здійснюватиме Держпродспоживслужба.