В грандіозних планах розробників платформи - це створення першої децентралізованої площадки де зможуть співіснувати замовники, рекламні агенства, самозайняті особи, постачальники та виробники продукції.
Реєстрація учасників спільноти є повністю БЕЗКОШТОВНА. Сервіс не бере жодних комісій за розміщення заявок та публікації. 

Ми дізналися в засновників платформи Павлишина Юрія та Стадницького Тараса, що ідея рекламної онлайн-платформи зародилася в них ще в далекому 2017 році, а в 2019 році почала активно втілюватися в життя. До розробки пратформи було залучено десяток IT-фахівців з досвідом роботи в рекламі, макретингу, проектуванні та інформаційних технологіях.

Рекламна платформа Лідер-М побачила світ нещодавно - у липні 2020 році та була запущена на базі однойменного агентства.

Унікальною складовою https://liderm.pro/ є Маркетплейс https://liderm.pro/shop/, який дозволяє створити свій мінісайт або магазин.  

Контент та можливості, які надає платформа оцінили вже сотні користувачів серед яких, велика кількість поліграфічних підприємств, постачальників, РА, корпоративних великих клієнтів. Як висловився один із засновників: "що їх платформа - це справжній прорив на ринку", в порівнянні - дослівно "як Uber в рекламі"

Місія платформи - Об'єднати спеціалістів рекламного ринку та замовників рекламних послуг для комфортної і чесної співпраці між собою. 

Цінності платформи:

  • Швидко задовільнити будь-які рекламні потреби;
  • Чесність і прозорість;
  • Надійність і професіоналізм.