За оцінками консалтингової компанії PIRA, сектор паковання у світі збільшить свої обсяги в середньому на 14% за рік, та вже упродовж 2019 року замовлень пакувальної продукції планується продати на $979 млрд. Йдеться не лише про складне картонне, але також й про гнучке та гофропакування.
Сьогодні у цифровий спосіб виконується лише близько 1% усіх замовлень в пакувальному сегменті. Але за оцінками експертів вже за 4 роки обсяг паковання, що виготовляється у цифровий способ друку, становитиме близько 2% від загального. А це означає, що поле діяльності для цифрових і традиційних друкарень, які зможуть впровадити у себе цифрові технології, — величезне.
Сектор етикетки — це теж частина ринку пакувальних матеріалів. За середніми оцінками, вже нині 60% тиражів етикеток мають обсяг менше 10 000 примірників, тому поліграфісти потребують обладнання для коротких і ультракоротких накладів. Загалом у світі для друку етикеток в 2015 році було встановлено 3180 ЦПМ. Konica Minolta пропонує для вищезгаданого сектора свою машину — bizhub PRESS С71cf, розроблену у співпраці з Miyakoshi (яка відповідала за пристрої розмотування і намотування матеріалу).
З характеристик нової машини можна відзначити максимальний розмір зображення (1200х320 мм), товщину задрукованих матеріалів (від 60 до 250 мкм) і швидкість друку (13,5 м/ хв). Серед її переваг - робота з широким спектром самоклеїльних носіїв, які використовуються у флексографії (в т. ч. з легкоплавкими синтетичними носіями), широкий кольоровий обхват, стійкість відбитка до зовнішніх впливів. Машина комплектується контролером друку HIKARI IC-602, серед переваг якого:
- повна інтеграція з друкованим механізмом;
- широкий вибір лініатур і растрів (звичайний, лінійчатий, стохастичний);
- можливість використання двох типів растрів на одному відбитку;
- потужна система управління кольором, простий і зрозумілий інтерфейс користувача.