Буклетмейкер Horizon ColorWorks

Описание

Компактний багатофункціональний ColorWorks виконує всі функції по створенню брошури: подача листів блоку, подача обкладинки, біговка, зшивання на скоби, фальцювання та обрізка з трьох сторін.

Буклетмейкер укомплектован двома лотками. Верхній лоток здійснює подачу цифрових добірок, що становлять внутрішній блок брошури. Нижній, подає обкладинку.

Система подачі оснащується ультразвуковими датчиками контролю застрягання листа і подвійного листа. Провідні механізми машини автоматично зводять блок з обкладинкою і, після зіштовхування і вирівнювання виводять блок в систему бічної обрізки брошури за допомогою дискових ножів. На наступному операційному циклі брошура проходить операцію формування корінця в механізмі, оснащеному біговальних пристроєм ударного типу. Шиття виробляється спеціальними головками з електромагнітним приводом.

В комплексне оснащення швейних головок входить змінний, одноразовий картридж, що містить заготовляння швейних скоб, достатніх для виробництва 5000 швейних операцій. На кінцевому етапі виготовлення брошури відбувається остаточне формування корінця в пристрої ножовий фальцовки та обрізка торцевої кромки, що надає брошурі остаточний товарний вигляд.

Всі операції по поаркушній добірці цифрових відбитків виробляються за допомогою оптоелектронних датчиків, які розпізнають спеціальні мітки, удруковані на цифровій машині.

Управління всіма виробничими та налагоджувальними процесами відбувається за допомогою двох кольорових контактних дисплеїв оснащених простим, інтуїтивно зрозумілим інтерфейсом.

Машина у відмінному стані, можна протестувати у нас на виробництві.

Всі характеристики дивіться на сайті: https://wolf.ua/uk/equipment-sale/broshyurovshchik-bukletmeyker—horizon-colorworks/ 

З питань продажу обладнання звертайтеся за телефоном 067 440 70 28

Контакты

Телефон: +380 (67) 440 70 28

Адрес: https://wolf.ua/uk/equipment-sale/broshyurovshchik-bukletmeyker--horizon-colorworks/

E-mail:


17.10.2022
466