Широкий асортимент дизайнерських матеріалів та картонів у роздріб від ТОВ "Дубль В Україна"

Описание

Вже упродовж п'яти років "Дубль В Україна" продає дизайнерські папери та картони. Компанія працює із сімома провідними світовими виробниками дизайнерських матеріалів: Fedrigoni (Iталія), Favini (Італія), G.F Smith (Великобританія), Gmund (Німеччина), Mondi (Австрія), Neenah Paper (США), Reflex Premium Papier (Німеччина), а найближчим часом почне постачати матеріали компанії Clariana (Іспанія).

"Фішка" "Дубль В" — роздрібний продаж широкого асортименту дизайнерських матеріалів та картонів зазначених виробників (а також палітурних матеріалів та паперу для цифрового друку) через відділ роздрібних продажів, розташований в стародавньому районі Києва, на Подолі, за адресою Ярославська, 21.

Відвідувачі роздрібного відділу продажів компанії «Дубль В Україна» мають чудову нагоду ознайомитися зі значним асортиментом дизайнерських паперів, придбати потрібні матеріали, отримати консультацію висококваліфікованих співробітників, які мають значний досвід роботи в друкарнях і в царині продажу поліграфічних матеріалів.

У роздрібному відділі продажів «Дубль В Україні» (компанія позиціонує його як роздрібний відділ продажу «Світ паперу») представлено понад 600 видів дизайнерських паперів та картонів. Настільки широкий вибір не лише відображає асортимент постачальників «Дубль В Україні», а й, безумовно, є клієнтоорієнтованим кроком.

У роздрібному відділі «Дубль В Україні» можна придбати будь-який дизайнерський папір та картон від 1 листа за готівковий та безготівковий розрахунок (оплата карткою, через касовий апарат). Безпосередньо у місці продажу папір можуть порізати в потрібний формат.

 «Дубль В Україна» має представництво в Дніпрі, де також безпосередньо в офісі можна придбати повний асортимент дизайнерських паперів, палітурних матеріалів та паперу для цифрового друку. У Дніпрі, як і в Києві, клієнти можуть отримати представлені на стелажах зразки, каталоги паперів, безкоштовно взяти будь-який папір для тестування і придбати будь-який з представлених в роздрібному відділі матеріалів в обсязі від 1 листа або 1 погонного метра у випадку з палітурними матеріалами.

На сайті «Дубль В Україна» можна відправити запит щодо придбання матеріалів й досить оперативно отримати інформацію від менеджерів з продажу. З часом буде створено Інтернет-магазин, в якому можна буде придбати весь асортимент матеріалів, представлений сьогодні у роздрібному відділі.

Чекаємо всіх у нашому відділі роздрібних продажів як в Києві так і в Дніпрі!

Контакты

Телефон: 044 593 77 82

Адрес: Київ, вул. Ярославська, 21.

E-mail:


18.04.2019
4829