«Дубль В Україна» запрошує на захід COLORPLAN | WELCOME TO UKRAINE

Описание

"Дубль В Україна" запрошує на захід COLORPLAN | WELCOME TO UKRAINE

Історія кольору цікава та дивовижна.

Ми сприймаємо світ навколо яскравим, повним відтінків, гри світла та кольору, і це робить наше сприйняття об’ємним та глибоким. Для людини передача кольору завжди була важливим завданням, саме тому почали розвиватися фотозйомка та телебачення. Але спершу телебачення через рівень розвитку технологій у першій половині XX століття було чорно-білим. Розробники прагнули виправити цей факт, і влітку 1967 року все змінилося — першопрохідці з BBC2 почали мовити в кольоровому форматі. Натхненний цим «вибухом кольору» в масовій культурі Джордж Фредерік Сміт почав створювати колекцію паперів у таких обсягах і масштабах, про які раніше ніхто й не чув. Сплило ще п’ять років, й грандіозну програму Colorplan було представлено!

Сьогодні колекція Colorplan — вже культова.

Colorplan — це розкіш і глибина кольору, насиченість і грація відтінків, шляхетність поверхні та тиснень.

Colorplan — це папери та картони класу «преміум», які з плином часу здобули широку популярність і стали справді незамінними в індустрії дизайну.

І в 2017 році у рамках глобального партнерства ГК «Дубль В Україна» і компанії GF Smith колекція Colorplan у повному обсязі стала доступною в Україні!

7 листопада 2017 року на арт-майданчику HUB.4 відбудеться захід COLORPLAN | WELCOME TO UKRAINE, присвячений історії створення та формування колекції, колірним напрямкам, сформованим відповідно до людському сприйняття відтінків, сучасним технологіям друку та постдрукарської обробки, успішно реалізованим у паперах Colorplan.

Чекаємо на Вас 07 листопада 2017 року в HUB.4 (конференц-зала Intelligence) за адресою м. Київ, пров. Ярославський, 1/3.

Збір гостей о 14:45

Просимо заповнити реєстраційну форму за посиланням: 

https://docs.google.com/forms/d/1ekxqw4-O0gNxlSvQK8Gqnw6zxTR5kJk2vN9LYfF_09s/viewform?edit_requested=true

або підтвердити свою присутність за e-mail: a.gnatenko@doublev.com.ua

Контакты

Телефон: 221-00-30

Адрес: HUB.4 (конференц-зала Intelligence). Адреса: м. Київ, пров. Ярославський, 1/3.

E-mail:


22.08.2017
5171