Шановні колеги!
Вийшла цікава книга «Зустрічі, подаровані долею». Її видавцем є «Олді плюс» одне з видавництв Олега Головка, що плідно співпрацює з багатьма навчальними закладами України, Польщі, країн Балтії тощо та видає сотні назв книжок та журналів на вимогу.
Автор книги «Зустрічі, подаровані долею» – відомий науковець, к. т. н. та д. екон. н. Олександр Мельников, перу якого належить чимало підручників та навчальних посібників для поліграфістів.
Тривалий час Олександр Валерійович перебував у вирі поліграфічних подій як виробничник, директор та головний редактор кількох видавництв (в т.ч. видавництва Української академії друкарства).
Відповідно, герої його чергової книги – цитую: «Поліграфісти, видавці та автори книжок, чиї твори готують до друку видавці та поліграфісти».
Сам автор називає свої начерки «панегіриками» (твори, створені з метою прославляння та звеличування якоїсь особи), але це скоріше самоіронія. Бо ці нариси містять, крім офіціозу, цілком людяні описи спілкування з видатними представниками поліграфічної науки та виробничниками.
Авторові властива увага до деталей, завдяки чому зі сторонок книжки на нас дивляться цілком живі постаті, з усіма їхніми чеснотами та й складними рисами характеру; й усе це в контексті історичних подій, під час яких творили й творять герої книги.
Власне здатність працювати з контекстом (а б використав більш широке поняття «гіпертекст») – потужний бік публіцистичного таланта автора.
У книзі чотири розділи. І більшість героїв цих нарисів – фахові поліграфісти, що безпосередньо вплинули та впливають на становлення вітчизняної друкарської справи:
Юрій Жидецький, Едуард Лазаренко, Всеволод Сеньківський, Олег Розум, Юрій Румянцев у розділі «Вчителі»;
Андрій Штангрет, Ярослав Котляревський, Яков Шахбазов, Олександр Лазаренко у розділі «Друзі»;
Роман Мервинський, Михайло Антоник, Володимир Мартинів, Любов Швайка, Дарія Василишин у розділі «Колеги»;
Цезарій Жидецький, Олександр Полюдов, Валерій Морфлюк, Олена Величко у розділі «Зустрічі».
Фахівці, про яких пише Мельников, щодня щедро ділилися і діляться з майбутніми поліграфістами своїми знаннями та набутками, виховували й виовують гідних нащадків українських першодрукарів. І я впевнений серед перелічених стовпів української поліграфічної науки є й ваші вчителі.
Всі охочі можуть замовити книгу в нашому Інтернет-магазині за посиланням https://printus.com.ua/shop/popup/170
Обирайте потрібну кількість примірників, механізм оплати та доставки.