Найстаріший у Німеччині виробник велосипедів тепер використовуватиме перероблені захисні сумки Mondi, виготовлені з відновлюваних матеріалів. Ця зміна означає, що Diamant скоротить використання пластику на 16 тонн щороку – приблизно 85% від попереднього споживання, а також заощадить витрати на логістику та транспортування.

Попередньо виготовлені паперові пакети не потребують додаткового обгортання або обклеювання стрічкою, оскільки вони готові до використання з індивідуальною стрічкою для закриття, розробленою спеціально для велосипедної промисловості.

Створені з двох шарів паперу, захисні сумки Mondi є міцними та гнучкими, що робить їх дуже стійкими до проколів — і вони захищають велосипеди під час зберігання та транспортування завдяки більш м’якій внутрішній глазурі, яка є стійкою до тертя. Завдяки повітропроникності паперу пакети також дихаючі. Крім того, гумові рукоятки керма можуть виділяти вологу або газ, які легко випаровуються завдяки новому пакованню.

Витрати на зберігання та транспортування значно зменшилися: пакети Protector Bags доставляються плоскими, що означає, що на піддоні можна перевозити більше, забезпечуючи більш економічне укладання в стос порівняно з пластиковими мішками, які транспортують надлишок повітря.

Крім того, Mondi виробляє паперові пакети на своєму заводі в Требсені в Німеччині, лише за годину їзди від фабрики Diamant, у порівнянні з попередньою альтернативою бульбашкової плівки, яка постачалася за кордоном.

Джеффрі Зіган, старший інженер Diamant, каже: «Наша команда розробників дуже тісно співпрацювала з Mondi, щоб створити ці унікальні сумки, які забезпечать підвищений захист керма всіх гірських і трекінгових велосипедів наших брендів Trek і Diamant під час транспортування. Це важливий крок на шляху до наших цілей сталого розвитку: до кінця цього року ми прагнемо використовувати лише паковання, що підлягає вторинній переробці, і замінити весь пластик і бульбашкову плівку рішеннями на основі паперу. Ретельний підхід Mondi до виклику продемонстрував, як ми можемо досягти цього – ми заощаджуємо транспортні витрати, простір для зберігання та робимо внесок у кращий світ, роблячи ці великі зміни».

Сумки Protector Bags від Mondi виготовлені з поновлюваних джерел, відповідально отриманих із двох шарів міцного крафт-паперу. Вони є гнучкими, економічно ефективними та повністю переробленими, і їх можна безпечно утилізувати в існуючих потоках відходів по всій Європі.