У Elopak є невеликий офіс у Києві та завод у Фастові з виробництва комбінованого паковання на основі картону Roll Fed. Часткове відновлення виробництва відбулося у відповідь на запити місцевої та центральної влад України. Рішення було прийнято керівництвом компанії в Україні й отримало повну підтримку вищого керівництва Elopak в Норвегії.

Elopak забезпечив дотримання всіх вимог безпеки, ризиків і охорони праці, а також трудового законодавства, в т.ч. був представлений чіткий план евакуації співробітників в укриття у разі надзвичайної ситуації.

Центральний офіс компанії відзначив рішучість своїх українських колег відновити виробництво в країні.

Константин Гаврилюк, директор заводу Elopak у Фастові: «Наше підприємство рішуче виступало за відновлення виробництва. Більшість наших співробітників працює в компанії тривалий час і прагне продовжити роботу. Нам довелось прикласти чималі зусилля, щоб відновити виробництво у важкий час».

Анна Яворська, менеджер відділу маркетингу Elopak в Україні, додала: «Продукти нашої компанії підтримують критично важливу харчову галузь. Наша команда усвідомлює важливість спільної задачі по доставці цих продуктів українцям, особливо в ті регіони, де ситуація з харчуванням сьогодні складна».