Хотіли б звернути Вашу увагу на ще одне наше медіа – щомісячний електронний дайджест «Друкуймо разом».

Зазвичай такі видання прив’язані до певного сайту (як от у деяких російських електронних медіа) й мають вигляд звичайної розсилки, яка повторює рубрикатор сайту та звертає увагу дописувачів на певні матеріали або заохочує їх до участі в обговоренні на форумі.

Нагадаємо, Соціальна мережа поліграфістів включає чотири паперові видання (журнал Print+, каталоги «Полиграфия Украины», «Полиграфия упаковки», газета Rex Guide), сайт http://printus.com.ua, потужні пабліки в соціальних мережах (Полиграфия Украины-Поліграфія України, Социальная сеть  полиграфистов).

Кожне з цих видань (як і унікальні бази даних, по яких ми й розсилаємо «Друкуймо разом») є невід’ємною (але самодостатньою) частиною нашої видавничої програми. Відповідно, в надрах кожного з медіа щось відбувається: наші партнери повідомляють про акції, здійснюють нові інсталяції, запроваджують інноваційні витратні матеріли, намагаються оновлювати парк устаткування або продати устаткування, що було у вжитку.

З іншого боку, ми створюємо контент, яким пишаємося. Й звичайно, прагнемо розширити його читацьку аудиторію. Так, це може бути й рекламний контент, але він цілком відповідає основним критеріям, які для нас є орієнтиром у роботі: інформативність, професійність, глибина викладу…

Отже, «Друкуймо разом» створено на перетині потреб нашої редакції з популяризації власного контенту та наших партнерів-рекламодавців, контент від яких (що вже пройшов апробацію в інших наших медіа) ми, на розсуд редакції, включаємо в електронний дайджест. Це можуть бути прес-релізи, інформаційні повідомлення, оголошення тощо.

«Друкуймо разом» має власний рубрикатор: «Акції та знижки», «Обладнання. Продаж та покупка», «Цікаві пропозиції», «Читайте в журналі Print+» тощо.

В кожному випуску передбачено місця для Ваших банерів.

Наразі побачило світ п’ять випусків дайджесту. Готуємо шостий!

Наші попередні листи:

Друкуймо разом #5 (січень  2021)

Друкуймо разом #4 (листопад 2020)

Друкуймо разом #3 (жовтень 2020)

Друкуймо разом #2 (липень 2020)

Друкуймо разом №1 (травень 2020)

З питань участі у «Друкуймо разом» звертайтеся:

Редактор — Валентина Вареник

Тел.: (096) 937 07 67

E-mail: valiayevs96@gmail.com

Менеджер з реклами — Світлана Мельниченко

Тел: (099) 470 50 01
E-mail: s.m.printplus@gmail.com